تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۴۰۱۴۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۹
این ارزیابی‌ها بر اساس نگاه مدیریتی است و تغییرات فرمانداران هم چند وقتی است که آغاز شده و جابجایی‌ها در حال انجام است.
سخنگوی وزارت کشور گفت: روند تغییر استانداران تمام شد اما جابجایی فرمانداران ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، حسینعلی امیری درباره تغییر استاندار خراسان شمالی و جنوبی، اظهار کرد: این تغییرات یک امر معمول و متعارف بوده و عجیب و غریب نیست.

وی در ادامه افزود: گاهی تغییر لازم است تا نیروی تازه نفس‌تری به عرصه وارد شود. این تغییرات با رویکرد مدیریتی بوده و دلایل صرفاً‌ سیاسی ندارد.

قائم‌مقام وزیر کشور همچنین تصریح کرد: خدمتگزار استاندار سابق خراسان جنوبی  به عنوان قائم مقام سازمان مدیریت بحران خدمت خواهد کرد. زیرا تجربه خوبی در این زمینه ندارد. علی‌اکبر پرویزی استاندار سابق خراسان شمالی هم به خاطر اینکه اهل خراسان بوده و فرهنگ خراسان جنوبی را می‌شناسد و عملکرد خوبی هم در استانداری خراسان شمالی داشته، به خراسان جنوبی رفت و آقای صالحی هم که سابقه چند دوره سرپرستی استانداری و معاونت سیاسی را داشته و تجربه خوبی دارد به خراسان شمالی رفت. با این تغییرات، ‌روند تغییرات استانداران به پایان رسید.

امیری در پایان با اشاره به اینکه ارزیابی همه فرمانداران سراسر کشور هم به پایان رسیده است، گفت: این ارزیابی‌ها بر اساس نگاه مدیریتی است و تغییرات فرمانداران هم چند وقتی است که آغاز شده و جابجایی‌ها در حال انجام است.

comment
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
comment
comment
اهواز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۹
comment
0
0
comment وزارت کشور, یکی از دلایل برکناری آقای مقتدایی را عزل ونصب هاوجابجایی فرمانداران ذکرکرد,حالابگذریم ازاین که ابتدا گفتنداستعفا یا بازنشستگی ایشان دلیل امر بوده,و به شعورمردم اهانت شد,ولی پاسخ قاطع آقای مقتدایی همه چیز راروشن کرد,که دراستان های دیگربیش ازخوزستان فرمانداران عوض شدند پس چرا فقط به مقتدایی گیرداده اید؟حالاخود وزارت کشور ازتغییرفرمانداران خبرمی دهد.پس تغییرفرمانداران توسط مقتدایی بهانه ای بیش نبود!!!
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار