اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۵۱۴۱۳
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۴
مدیرکل این دولتم ولی اگر تکه تکه‌ام کنند، از بیان حقیقت ترس ندارم/ این تجمع با عنوان "اعتراض به اظهارات رفسنجانی پیرامون حذف بنیه دفاعی کشور و قرارداد نگینFATF" برگزار شد.
   شب گذشته تجمعی با عنوان "اعتراض به اظهارات رفسنجانی پیرامون حذف بنیه دفاعی کشور و قرارداد نگین FATF" در مسجد توحید بوشهر برگزار شد.

به گزارش خلیج فارس، براساس تبلیغات میدانی در پوستر و بنرهای این مراسم، متولی آن ستاد ناشناخته ای با عنوان "مدافعان مردمی خط مقاومت" و سخنران نیز حجت‌الاسلام مرتضی محمدیان مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر بود.

حضور مسئولانی از دولت قبل در این تجمع به چشم می آمد، ضمن اینکه شعارهایی علیه رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام نظیر "هاشمی بصیرت بصیرت"، "همنوایی با صهیونیست  ها ننگ است" توسط حاضران سر داده شد.

سخنران این مراسم نیز با بیان اینکه بنده در این دولت مدیرکل هستم، ولی حتی اگر مرا تکه تکه کنند، از بیان حقیقت کوتاه نخواهم آمد، گفت:  انسانی که نفاق دارد، بالاخره هیمنه اش شکست می خورد و رسوا می شود و حربه دم از شورای رهبری زدن، رویایی است که منافقین دنبال می کنند اما این آرزو را به گور خواهند برد.

به نوشته دانشجونیوز، مرتضی محمدیان گفت: برخی می گویند تجمعات مردم حزب الهی همانند این تجمع، همراهی با صهیونیست است اما در حقیقت کسی که می گوید که باید قوای نظامی کشور کنار گذاشته شود، همراه و هم نوا با صهیونیست ها است.

مدیرکل اوقاف بوشهر با بیان اینکه اسناد محرمانه را نمی توان بازگو کرد، ادامه داد: برخی از مسولین کشور در مقابل آمریکا و جان کری، خوار و ذلیل مذاکره می کنند اما در مقابل مردم خودی و مجلس شاخ و شانه می کشند و با ادبیاتی توهین آمیز، آنها را مورد شماتت قرار می دهند.

وی با اظهار اینکه بدانید تاریخ خواهد نوشت مردم بوشهر در مقابل قراردادهای ننگین فریادهایشان بلند بوده، در پایان گفت: برای انتخابات آینده ریاست جمهوری، افراد صالح را وارد صحنه انتخابات کنیم که بیش از این اجازه ندهند شرایط با همین وضعیت جلو برود.


سخنرانی مدیرکل اوقاف بوشهر در تجمع علیه هاشمی (+عکس)
برچسب ها: بوشهر ، اوقاف ، هاشمی
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار