اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۵۲۸۶۹
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۳
نماینده مجلس دهم تاکید کرد: این که احمدی‌نژاد چنین عملکردی داشت که مقام معظم رهبری مجبور به اعلام عمومی شد که در زمان تصدی ریاست جمهوری او نیز سابقه داشت. خانه‌نشینی چندین روزه او به واسطه عدم تبعیت او از پیام رهبری بود.

به گزارش ایلنا، محمدرضا تابش در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا در خصوص مساله اختلافات موجود بر سر ادامه حیات شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: مکانیزم انتخابات شوراها توام با انتخابات ریاست جمهوری به گونه‌ای است که با مجلس متفاوت است در هر صورت قرار است کارهای جدید برای حصول موفقیت در انتخابات آتی انجام شود. نقدها و نظراتی هم هست. مجموعه‌ها‌یی هم تعبیه شده که آرا و نظرات همه را مد نظر قرار می‌دهد.

او گفت: انشالله به جمع‌بندی خواهیم رسید. ولی در نهایت ائتلاف حداکثری در میان اصلاح‌طلبان حاصل خواهد شد . منتها اولویت ما انتخابات شوراهاست . همان مکانیزمی که طراحی و پیش بینی برای شوراها خواهد شد، برای ریاست جمهوری نیر فعال خواهد بود.  

تابش در خصوص جریان استیضاح وزرای نیرو و آموزش و پرورش در مجلس گفت: ما موافق استیضاح نبودیم و موضع خودمان را نیر مطرح کردیم . ولی در هر صورت استیضاح حق نمایندگان است به نظر من اگر خود وزرا بتوانند ابهاماتی که در ذهن نمایندگان است خوب توجیح کنند ، استیضاحی شکل نخواهد گرفت.

او در مورد عملکرد احمدی‌نژاد بعد از توصیه رهبری و اینکه رهبری مجبور به اعلام عمومی مساله مصلحت نبودن حضور او در انتحابات آتی شد، گفت : این که احمدی‌نژاد چنین عملکردی داشت که مقام معظم رهبری مجبور به اعلام عمومی شد که در زمان تصدی ریاست جمهوری او نیز سابقه داشت. خانه‌نشینی چندین روزه او به واسطه عدم تبعیت او از پیام رهبری بود.

این نماینده مجلس تاکید کرد: به نظر من بعد از اظهارنظر رهبری سفر گلستان او معنایی نداشت. آن بخش را اگر فاکتور بگیریم، امیدوارم از این به بعد این توصیه خیرخواهانه رهبر معظم انقلاب و پیشگیری او برای عدم دو قطبی شدن جامعه و فضای انتخاباتی موجب استفاده جناحی و ابزاری نشود و همه گروه‌ها و جناح‌ها توصیه ایشان را به دیده احترام بنگرند و در مرحله عمل به آن عمل کنند.  رقابت باشد اما جامعه دو قطبی نشود تا حوادث و پیامدهای سویی نداشته باشیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار