اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۵۹۱۷۳
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱
فرماندار شوش:
نجاتی افزود: بیش از 200 نفر از شهروندان شوش منازل خود را برای اسکان و پذیرایی از زائران آماده کرده اند.
اسکان بیش از 10 هزار نفر از زائران اربعین حسینی در شوش
فرماندار شهرستان شوش گفت: با توجه به انتقال بخشی از زائران اربعین حسینی از مرز مهران به سمت مرزهای استان خوزستان و همچنین بازگشت شمار زیادی از زائران کربلای معلی از مرزهای کشور تاکنون بیش از 10 هزار نفر از زائران در شهرستان شوش اسکان داده شده اند. 
رضا نجاتی فرماندار این شهرستان افزود: به دلیل واقع شدن شوش در مسر تردد زائران به واسطه جاده ترانزیتی تاکنون بیش از 10 هزار نفر از زائران اربعین حسینی در مدارس ، مساجد ، حسینه ها، سالن های ورزشی و همچنین منازل بسیاری از شهروندان اسکان داده شده اند.
️فرماندار شوش همچنین از بسیج تمام ادارات و سازمان ها برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به افزایش روزانه تردد زائران از جاده ترانزیتی و محدوده شهرستان شوش برنامه ریزی لازم برای تامین نان ، سوخت ، آب آشامیدنی و اسکان زائران نیز فراهم شده است.
نجاتی افزود: بیش از 200 نفر از شهروندان شوش منازل خود را برای اسکان و پذیرایی از زائران آماده کرده اند.
وی با اشاره به برگزاری آیین اربعین حسینی در جوار حرم حضرت دانیال نبی (ع) اظهار کرد: با توجه به میزبانی بیش از 100 هزار نفری مردم شوش در این مناسبت دینی و مذهبی تمهیدات لازم برای پذیرایی از زائرانی که از شهرهای مختلف استان خوزستان به شوش سفر می کنند اتخاذ شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار