تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۶۷۶۵۵
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوشتر از راه اندازی دومین سینمای دیجیتال این شهرستان خبر داد.
به گزارش شوشان به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر، علی بهرامی اظهار کرد: دومین سینمای دیجیتال شهرستان شوشتر در محل مجتمع فرهنگی مهر و ماه در کوی نیرو افتتاح و راه اندازی می شود.وی با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده برای افتتاح این سینما افزود: سینما دیجیتال شوشتر با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان تا پایان فروردین ماه افتتاح خواهد شد.

بهرامی با اشاره به مشخصات این سینما اذعان داشت: سینمای دوم شوشتر با ظرفیتی بالغ بر ٣٠٠نفر گنجایش از ابتدای اردیبهشت ماه شروع به کار خواهد کرد.

وی تصریح کرد: این سینمای دیجیتال در شهرستان شوشتر با توجه به درخواست عمومی مردم و در راستای توسعه فرهنگی در بافت جدید شهر راه اندازی می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوشتر خاطر نشان کرد: راه اندازی این سینما در پی حمایت و پشتیبانی مجموعه مدیران در معاونت فرهنگی اداره کل و به ویژه تاکید و حمایت کتر جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان صورت گرفته است.

وی یادآور شد: تجهیزات مربوط به سینما دریافت شده و در حال راه اندازی آن هستیم؛ پیش بینی شده ابتدای اردیبهشت ماه امسال این سینما به مردم فرهنگدوست شوشتر تقدیم شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار