تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۷۲۱۷۸
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
در این مراسم از مادر ، همسر و فرزندان شهید نادر حمید که از شهدای مدافع حرم استان خوزستان هستند به پاس صبوری و استقامت زینب گونه شان ، تجلیل به عمل آمد.
در حاشیه برگزاری سوگواره محراب خون شهرستان شوشتر از خانواده شهید مدافع حرم این شهرستان تجلیل شد.به گزارش شوشان به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر، در این مراسم که با حضور چهره های پیشکسوت فرهنگی و هنری شوشتر و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر برگزار شد ، از مادر ، همسر و فرزندان شهید نادر حمید که از شهدای مدافع حرم استان خوزستان هستند به پاس صبوری و استقامت زینب گونه شان ، تجلیل به عمل آمد.

علی بهرامی با ابراز خرسندی از حضور خانواده شهید مدافع حرم در این سوگواره گفت: حضور مادر، همسر و فرزندان شهید نادر حمید که در قالب گروه تعزیه به شوشتر آمدند ، آبرو و اعتبار ویژه ای به این سوگواره استانی داده و شایسته است تا قدردان و قدرشناس این چنین خانواده ها باشیم که حضورشان یادآور امنیت و آرامش خاطر برای همگان است.

نخستین سوگواره تعزیه استانی،در سومین شب با کاری از رامین افشار به نام محراب خونین و حضور خانواده شهید مدافع حرم نادر حمید ، یکشنبه شب بیست و هشتم خردادماه ٩٦ در محوطه تالار فرهنگ شوشتر ، کار خود را ادامه داد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار