اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۷۴۸۵۶
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶
رئیس و مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر به مناسبت روز خبرنگار در پیام هایی جداگانه فرارسیدن این روز را تبریک گفتند.
پیام رئیس دانشگاه آزاد شوشتر بمناسبت روز خبرنگار: 

به گزارش شوشان در پیام رئیس دانشگاه آزاد شوشتر اینچنین آمده است:

نامگذاری 17 مرداد به عنوان روز خبرنگار یادآور بزرگداشت خبرنگار آزاده و شهید، محمود صارمی و نکوداشت مقام و منزلت خبرنگار فرصتی برای قدرشناسی از خدمات موثر و تلاش های بی وقفه جامعه خبرنگاران کوشا و مسئولیت پذیر است.

بدون تردید انتقال آگاهانه و صحیح اخبار از سوی خبرنگاران به افکار عمومی، توان درک و تحلیل اقشار مختلف جامعه را ارتقا می بخشد، از این رو حفظ حرمت قلم و رعایت حریم حرفه شریف خبرنگاری در جامعه باید از اعتبار و منزلت مضاعفی برخوردار گردد.

خبرنگاران پرتلاش و فداکار در مسیر ایفای وظایف قانونی در حیطه اطلاع رسانی همواره با تعهد و بصیرت بر مدار انصاف و اخلاق حرکت نموده و راه شکوفایی دانش و توسعه پایدار کشور را فراهم می سازند.

امروز میهن اسلامی مان شاهد رشد چشمگیر و شتابان شاخص های علمی و پژوهشی و در آستانه جهش علمی قرار گرفته و شایسته است تا این تحولات مهم و پیشرفت های چشمگیر علمی و پژوهشی به افکار عمومی عرضه شود.

از درگاه خداوند متعال برای همه خبرنگاران شریف که در اعتلابخشی فرهنگ پربار دینی، صیانت از ارزش های انقلاب و پایبندی به مولف های اطلاع رسانی با نگرش دقیق و بینش عمیق فعالیت می نمایند این روز را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات مستمر و تداوم خدمات صادقانه مسئلت می نمایم.

دکتر محمدحسین پورمحمدی 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر

پیام تبریک علی درویش زاده مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر بمناسبت گرامیداشت روز خبرنگار: 


 بِسْمِ اَللّٰهِ اَلرَّحْمٰنِ اَلرَّحِيمِ

"ن وَ اَلْقَلَمِ وَ مٰا يَسْطُرُونَ"

مبارک تقارنی است نامگذاری روز خبرنگار با شهادت مردی از این تبار که حق سوگند خداوند به (قَلَمِ وَ مٰا يَسْطُرُونَ) را به خون ادا کرد و با شهادت خود بر قداست قلم و آنچه می نویسد شهادت داد.

بی شک انتقال آگاهانه و صحیح واقعیات و اطلاعات از سوی خبرنگاران به عنوان طلایه داران عرصه اطلاع رسانی به افکار عمومی منجر به ارتقای آگاهی، دانش و بینش مخاطبان می شود.

ضمن سپاس از همکاری صمیمانه خبرنگاران محترم رسانه‌های شهرستان شوشتر در انعکاس اخبار به خصوص انعکاس مناسب و به موقع رویدادهای دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر فرا رسیدن هفدهم مردادماه روز خبرنگار را تبریک عرض نموده و سلامتی و موفقیت روزافزون شما را از خداوند متعال خواستارم.

 علی درویش زاده 
مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی
دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار