تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۲۹۷۹
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷
محسن رضایی خبر داد؛
امروز ایران بزرگترین اطلاعات غرب آسیا را دارد و روزی که اسناد فروپاشی داعش منتشر شود، معلوم می‌شود که ما در عمق داعش نفوذ کرده بودیم
سرویس سیاسی فردا:محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در همایشی که به مناسبت تجلیل و یاد آوری افتخارات سپاه حفاظت هواپیمایی تشکیل شده بود گفت «امروز ایران بزرگترین اطلاعات غرب آسیا را دارد و روزی که اسناد فروپاشی داعش منتشر شود، معلوم می‌شود که ما در عمق داعش نفوذ کرده بودیم.»
 
ماجرایی نفوذ ایران در داعش

سرلشکر محسن رضایی در مراسم سی و سومین سالگرد تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی طی سخنانی اظهار داشت «روزی حاج احمد‌آقا فرزند امام با من تماس گرفتند و گفتند، هیچ هواپیمایی بدون پاسدار جایی نرود. من این موضوع را به فرمانده سپاه تهران ابلاغ کردم و پس از استقرار سپاه در فرودگاه‌ها ۱۲ مورد هواپیماربایی در آسمان و ۸ مورد هواپیماربایی در زمین جلویش گرفته شد. وی اظهار داشت پس از این موضوع عده‌ای در سال ۶۷ می‌گفتند که حالا که جنگ تمام شده سپاه در فرودگاه‌ها چه می‌خواهد، از همین رو من نامه‌ای به حاج احمدآقا نوشتم و گفتم که این مساله را به امام بگویید و خواستار این شدم که ایشان ماموریت حفاظت از هواپیما‌ها را کتبا به سپاه اعلام کنند.»

حضرت امام نیز طی نامه‌ای با تشکر از زحمات پاسداران گفتند سپاه همچنان در فرودگاه‌ها باقی بماند. رضایی ادامه داد« امروز ما در بیرون از مرز‌های کشور با تروریسم می‌جنگیم، زیرا اقتدار و امنیت ایران با امنیت منطقه و کشور‌های مسلمان گره خورده است، اگر در منطقه قدرتی مستقل از آمریکا و قدرت‌های بزرگ شکل نگیرد همواره دچار ضعف و نقص خواهیم بود امروز اقتدار به سوریه و عراق بازگشته و ان‌شاءا... به فلسطین هم بازخواهد گشت. وی گفت: امروز دنیا بسیج شده تا از ادامه اقتدار ما جلوگیری کند و عده‌ای می‌گویند که ما نباید موشک داشته باشیم، اما ما نمی‌توانیم روند اقتدار خود را متوقف کنیم. عده‌ای می‌خواهند مشکلات اقتصادی را به سمت بزرگترین دستاورد‌های نظام سوق دهند که این اشتباه بزرگی است. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام یادآور شد: دولت و مجلس باید پاسخ دهند که چگونه می‌خواهند از عهده این مشکلات برآیند در حالی که دشمن تلاش خود را برای استفاده از خلأ اقتصادی ما گذاشته است.»

نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار