اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۷۸۹۲
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۶
پس از انتخاب مرفاوی به عنوان سرمربی استقلال خوزستان؛
سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال استقلال خوزستان پس از انتخاب مرفاوی به عنوان سرمربی جدید این تیم، گفت: اصلا از این موضوع ناراحت نیستم زیرا من یک مربی حرفه‌ای هستم.
عبدالله ویسی درباره کنار گذاشته شدن از تیم استقلال خوزستان، اظهارکرد: اصلا از این موضوع ناراحت نیستم زیرا من یک مربی حرفه‌ای هستم. تنها از مسوولان این باشگاه می‌خواهم که حق و حقوق من را پرداخت کنند، چراکه تاکنون یک ریال هم دریافت نکرده‌ام.

وی با ابراز ناراحتی نسبت به صحبت‌ها و عملکرد مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان، گفت: بعد از این‌که با آن همه مشکلات و بدبختی‌ها توانستیم استقلال خوزستان را از سقوط به لیگ یک نجات دهیم، حتی مسوولان باشگاه تماس نگرفتند تا به ما تبریک و خسته نباشید بگویند. 

بازیکنان من بدون هیچ چشم‌داشت و بدون این‌که مطالبات خود را دریافت کنند، تنها برای حفظ سهمیه استان و عشق به خوزستانی‌ها مردانه جنگیدند.

ویسی تاکید کرد: من به هیچ عنوان دیگر با سلطانی کار نمی‌کردم و به نظرم او با مصاحبه‌هایی که درمورد من داشت، تنها می‌خواست خودش را معروف کند و به مردم بشناساند.

در هر صورت از این که من را کنار گذاشته‌اند، ناراحت نیستم و به نظرم اگر بروم و کشاورزی کنم، بهتر است تا با سلطانی کار کنم. به نظر من سلطانی در حد نام فوتبال خوزستان نیست.

وی خاطر نشان‌ کرد: بدون این‌که حق و حقوق من را بدهند، به من گفته‌اند که خانه‌ای که در آن هستم و متعلق به باشگاه است را تخلیه کنم و می‌خواهم بدانم بر چه اساسی این گونه به من می‌گویند و پیش خودشان چه فکری کرده‌اند که این‌گونه با من رفتار می‌کنند.

ویسی گفت: با توجه به این‌که خود مدیرعامل و اعضای هیات مدیره ماندنی نیستند، تصمیم گرفتند که با برکناری من و این‌که خانه‌ را تخلیه کنم، آخرین ضربه را به من بزنند ولی نمی‌دانند که ویسی پا پس نمی‌کشد و مرد روزهای سخت است.

وی گفت: من در حال حاضر چهار پیشنهاد دارم ولی واقعا دوست داشتم تنها به خوزستان کمک کنم و تاکید می کنم از رفتار مسوولان باشگاه استقلال خوزستان و تصمیم‌های این چنینی آن‌ها متعجب هستم.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار