تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۸۳۰۲
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۹
قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه هم مطابق قانون، مالیات های خود را می پردازد و مشکلی خاصی بین مجموعه قرارگاه خاتم و سازمان امور مالیاتی وجود ندارد.
قرارگاه خاتم الانبیاء و آستان قدس مالیات‌ می دهندقرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه انقلاب اسلامی و آستان قدس رضوی مالیاتی های قانونی خود را پرداخت می کنند.

به گزارش خبرنگار عصرایران، یک مقام مسئول در سازمان امور مالیاتی کشور گفت: آستان قدس رضوی باید مالیات تکلیفی و ارزش افزوده خود را بدهد ولی بخش دیگری از مالیات را اگرچه اظهار نامه های آن را ارائه می دهد اما با سازمان برنامه و بودجه کشور در برخی موارد تهاتر می کند. براساس قانون نیز به دلیل اینکه منشا درآمدی آستان قدس رضوی از نذر و نذورات به دست می آید شامل معافیت های مالیاتی می شود. در واقع ما  در بخش جمعی خرجی، مالیاتی از آستان قدس دریافت نمی کنیم چرا که بر طبق نظر امام خمینی و دستور مقام معظم رهبری و نیز قانون مالیاتی کشور، این بخش از مالیات آستان قدس رضوی از معافیت برخوردار است.

این مقام آگاه ادامه داد: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه هم مطابق قانون، مالیات های خود را می پردازد و مشکلی خاصی بین مجموعه قرارگاه خاتم و سازمان امور مالیاتی وجود ندارد.
 
این مقام آگاه همچنین درخصوص انتقادهایی که درخصوص هزینه هایی که صرف طرح جامع مالیاتی شده است گفت: حدود 120 هزار میلیارد تومان صرف هزینه طرح جامع مالیاتی شده است که کل درآمدهای وصول شده از طریق این طرح در یک سال، تمامی هزینه های اجرای این طرح را جبران کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار