اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۸۷۲۶
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲
معاون سازمان آب و برق خوزستان:
معاون حفاظت و بهره‌برداری منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: در طول سه چهار سال گذشته تاکنون اعتباری برای لایروبی رودخانه کارون تخصیص داده نشده است.
مصطفی شبه اظهار کرد: در طول سه چهار سال گذشته تا کنون اعتباری برای لایروبی رودخانه کارون تخصیص داده نشده است. ردیف اعتباری لایروبی رودخانه کارون حذف نشده است اما در این زمینه تخصیصی نیز داده نشده است.

وی افزود: متاسفانه با توجه به این‌که پولی برای پرداخت در دولت وجود ندارد، شاهد آن هستیم که تخصیصی نیز برای اعتبار مورد نیاز برای لایروبی رودخانه کارون انجام نمی‌گیرد تا بتوان در رودخانه کارون اقدامات لازم را انجام داد.

معاون حفاظت و بهره‌برداری منابع آب سازمان آب و برق خوزستان تصریح کرد: برخی از طرح‌هایی که در کارون انجام می‌شود با استفاده از اعتبارات داخلی استان است. اجرای این طرح به منابع استان و تخصیص‌هایی که در این زمینه انجام می‌گیرد، وابسته است.

شبه بیان کرد: پروژه‌هایی با اولویت‌بندی برای اجرا در رودخانه کارون وجود دارد که مطالعات آن‌ها نیز انجام شده است و هر چه اعتبار برای رودخانه کارون تخصیص داده شود، می‌توانیم این پروژه‌ها را در کارون اجرایی کنیم. به محض این‌که منابع لازم تخصیص داده شود ما می‌توانیم نسبت به اجرای پروژه‌ها در این رودخانه اقدام کنیم.

وی ادامه داد: پیگیر آن هستیم تا اعتبار مورد نیاز برای لایروبی رودخانه کارون تخصیص داده شود تا شاهد لایروبی و اجرای پروژه‌های مورد نظر در این رودخانه باشیم.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار