اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۹۲۶۳
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
رییس کمیسیون هماهنگی بانک‌های خوزستان گفت: به دلیل لزوم مدیریت مصرف انرژی در خوزستان، ساعت کاری بانک‌ها در استان از هفته آینده تغییر می‌کند.
رضا طاهری اظهار کرد: بر اساس دستور استانداری خوزستان برای تغییر ساعت کاری ادارات استان، بحث تغییر ساعت کاری بانک‌ها به کمیسیون هماهنگی بانک‌ها ابلاغ شده بود که در این زمینه با نظر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان و به دلیل لزوم مدیریت مصرف انرژی در خوزستان، ساعت کاری بانک‌ها در استان از هفته آینده تغییر می‌کند.

وی افزود: بر اساس تصمیم کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان، ساعت ارائه خدمات به مشتریان در شعب مختلف بانک‌های استان از روز شنبه ۱۹ خردادماه تا ۱۵ شهریورماه سال جاری - در روزهای شنبه تا چهارشنبه- از ساعت۷:۳۰ تا ۱۳ و برای روزهای پنج شنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۲ ظهر در نظر گرفته شده است.

طاهری بیان کرد: ساعت کاری برای کارکنان بانک‌ها از روز شنبه ۱۹ خردادماه تا ۱۵ شهریورماه سال جاری در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ تا 13:30 و برای روزهای پنج شنبه از ساعت ۷ تا 12:30 ظهر در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: همه باجه‌های بعد از ظهر بانک‌ها نیز در این ایام به دلیل صرفه‌جویی در مصرف برق تعطیل خواهند بود. در صورت ضرورت ممکن است برخی از باجه‌ها در بعد از ظهرها بتوانند فعالیت داشته باشند.

به گزارش ایسنا، پیش از این استانداری خوزستان با صدور اطلاعیه‌ای ساعت کاری ادارات دولتی (به غیر از بانک‌ها) را در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت۶:۳۰ تا ۱۲:۳۰ اعلام کرده بود. 
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار