تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۱۰۶۸
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز از برگزاری اردوی جهادی در مناطق محروم باغملک با حضور 70 دانشجو از 7 تا 16 شهریورماه خبر داد.
مهدی طرفی اظهار کرد: اردوهای جهادی یکی از برنامه‌های بسیج دانشجویی است که به صورت مداوم دنبال می‌شوند. در طول سال دو منطقه روستاهای صیدون در باغملک و اروندکنار را در نظر می‌گیریم و به صورت مداوم از این مناطق بازدید می‌کنیم.

وی افزود: دانشجویانی که در این مناطق حضور پیدا می‌کنند فعالیت‌های عمرانی و فرهنگی انجام می‌دهند. آموزش‌های علمی به کودکان در این مناطق، ارائه مشاوره در زمینه‌های کشاورزی، خانواده و... از جمله برنامه‌هایی است که در این مناطق برای مردم در نظر می‌گیریم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز تصریح کرد: ثبت‌نام برای شرکت در اردوی جهادی در منطقه صیدون در باغملک در طول ترم تحصیلی انجام شده است و علی‌رغم استقبال دانشجویان، به دلیل محدودیت‌های مالی تنها 70 دانشجو از میان متقاضیان انتخاب شدند. در حال حاضر دانشجویان در حوزه‌هایی که می‌توانستند به ما کمک کنند سازماندهی و گزینش شده‌اند و از 7 تا 16 شهریورماه در صیدون حضور خواهند داشت.

طرفی گفت: همچنین در این اردوی جهادی یک جام فوتبال برای دانش‌آموزان این منطقه برگزار می‌شود تا استعدادهای آن‌ها شناسایی شوند. از آقای فردوسی‌پور نیز دعوت شده است تا در مراسم اختتامیه این جام که از 13 تا 15 شهریورماه برگزار می‌شود، حضور پیدا کند. چراکه آقای فردوسی‌پور به دلیل ارتباطاتی که دارد، می‌تواند به رشد استعدادهایی که در مناطق محروم می‌بیند کمک کند

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار