تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۲۳۷۸
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۶
امام جمعه اهواز:
خواسته ما از قوه قضائیه این است که برای اخلال‌گران اقتصادی شدیدترین مجازات‌های اسلامی در نظر گرفته شود.
آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری در خطبه‌های نماز جمعه امروز (چهارم آبان‌ماه) ضمن دعوت مردم به تقوای الهی، اظهار کرد: باید خدا را در زندگی خود حاضر بدانیم و چیزهایی را که ما را از انجام آنها نهی کرده، انجام ندهیم تا سعادت دنیا و آخرت را داشته باشیم.

وی با اشاره به اهمیت زیارت امام حسین(ع) گفت: در حال حاضر مشاهده می‌کنیم که زائران وقتی از هر شهری خارج می‌شوند قدم به قدم در مسیر آنها موکب وجود دارد که این موکب‌ها زوار را گرامی می‌دارند و از آنها پذیرایی می‌کنند.

امام جمعه اهواز گفت: خوزستان یکی از بهترین جاهایی است که از زوار پذیرایی می‌کنند. خوشبختانه می‌بینیم که مواکب سال به سال نیز بهتر می‌شوند. حتی از کشورهای مختلف نیز از طریق ایران برای زیارت آمده‌اند. برپا کردن موکب و ثواب این زیارت در قدرت بیان ما نمی‌گنجد و نمی توانیم شرح دهیم که این خدمتگزاری چه افتخار و مقامی دارد.

آیت الله جزایری ادامه داد: انسان در هر مقامی که باشد، این خدمتگزاری از آن مقام بالاتر است. اگر کسی امکان رفتن به عراق را ندارد، می‌تواند در موکب‌ها شرکت کرده و به زوار خدمت‌رسانی کند، یا حتی به سمت مرزهای شلمچه و چذابه رفته و از آنجا به امام حسین(ع)