شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان
کد خبر: ۹۲۶۹۴
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۱
مدیرکل بازرسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری گفت: آمریکا با ادبیات قلدرانه و تهدیدهای خود نمی تواند ذره ای از استقامت و ایستادگی ملت ایران بکاهد.
به گزارش شوشان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان شهاب رزمی مدیرکل بازرسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری در حاشیه مراسم امروز گفت: با توجه به ادبیات قلدرمابانه استکبار و خط و نشان کشیدن برای کشور عزیزمان لزوم حضور گسترده مردم و مسئولین را بیشتر از قبل می کند.
 
رزمی افزود: امید است با حضور پررنگ اقشار مختلف مردم از این شرایط با سرافرازی عبور خواهیم کرد.
همچنین محمدصادق کریمی کیا مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری عنوان کرد: امروز روزی است که روز مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است و نشان از مقاومتی است که نظام مقدس جمهوری اسلامی در 40 سال گذشته در دنیا رقم زده است.
 
کریمی کیا افزود: استکبار غرب همیشه به دنبال این است که راه نفوذ را در کشورهای در حال توسعه و جهان سوم پیدا کند و ولی جایی که با مقاومت روبرو می شود سعی می کند که بیشترین فشار را به جامعه وارد نمایند.
 
وی عنوان کرد: کشور ما هم بعد از انقلاب اسلامی هجمه شدید استکبار جهانی قرار گرفته است که همچنان ادامه دارد و چیز جدیدی نیست با این وجود انشاالله مردم با حضور خود ثابت خواهند کرد که همچنان ارزش های انقلاب را ادامه خواهیم داد.
 
سعید رضوانی مدیرکل روابط عمومی استانداری نیز در حاشیه این مراسم گفت: مردم ما هنوز به آرمان‌ها و اصول انقلاب اسلامی پایبند هستند و هر جا که لازم باشد و مردم تشخیص دهند که باید ورود کنند این حضور بسیار حضور مفید، موثر و همه جانبه و اثر بخش خواهد بود.
رضوانی ادامه داد: به ویژه در فضای فعلی جهانی و مناسبات بین المللی و تحولاتی که اتفاق افتاده است مردم قطعا پاسخ تهدیدات دشمنان داخلی و خارجی را با حضور خود میدهند.
 
مدیرکل روابط عمومی استانداری خاطرنشان کرد: این انقلاب نیازمند حضور همیشگی مردم است کما اینکه با حضور مردم این انقلاب بدست آمده است و تداوم آن نیز با حضور مردم میسر خواهد شد به همین خاطر ما باید در همه عرصه‌ها احترام مردم را داشته باشیم و اطلاع رسانی شفاف و صادقانه باشد که مردم ارتباط و شناخت شان از فضای کشور تقویت پیدا کند و باعث شود که شور و بصیرت بیشتری داشته باشند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تاریانا داخلی