شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۳۶۳۶
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
معاون اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شهرداری اهواز خبر داد:
معاون اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شهرداری اهواز از تجهیز و بهره برداری دو سرای محله در کوی آل صافی و کوی علوی در آینده نزدیک خبر داد.
احمد سراج در پنجاه و هشتمین جلسه علنی شورای شهر اهواز که امروز (14 آذرماه) برگزار شد، اظهار کرد: سازمان فرهنگی شهرداری اهواز قابلیت درآمدزایی نداشته است اما اخیرا ظرفیتهایی در اختیار این سازمان قرار گرفته است. زمینهای ورزشی، تالار شهر و مجموعه نجوم از جمله  ظرفیتهایی هستند که می توانند درآمدزایی داشته باشند.

وی با اشاره به آخرین وضعیت فرهنگسراهای اهواز، تصریح کرد: فرهنگسرای کیانشهر به طور کامل تجهیز شده است. همچنین در فرهنگسرای کوی رمضان منتظر اتصال برق هستیم که تا دو هفته آینده افتتاح می شود.

سراج ادامه داد: سرای محله کوی آل صافی و کوی علوی نیز به زودی تجهیز شده و به بهره برداری می رسند. دو سرای محله در مناطق جمهوری و فرهنگیان نیز 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند که البته با مشکلاتی روبرو هستند.

معاون اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شهرداری اهواز با اشاره به جمع آوری متکدیان، معتادان متجاهر و کودکان کار، تصریح کرد: در این زمینه باید 12 تا 22 دستگاه همکاری داشته باشند. اخیرا از سوی شورای اجتماعی کشور بودجه ای برای ماده 16 اهواز در نظر گرفته شده است؛ اگر همه دستگاه ها پای کار بیایند و همانند تبریز کار شود تا قبل از پایان سال مرکز ماده 16 اهواز کار خود را آغاز خواهد کرد.

وی با اشاره به سگ های ولگرد اهواز، گفت: بخش عمده ای از این سگها در منطقه پارک شهروند هستند. مرکز نجوم که یکی از بهترین مراکز کشور است در این منطقه قرار دارد اما به علت تردد گله سگهای بدون صاحب، مردم به این مرکز نمی آیند و حتی حصارکشی دور این مرکز از ورود سگهای ولگرد جلوگیری نکرد.

سراج با اشاره به موضوع سگ گردانی در اهواز گفت: علاوه بر سگهای بلاصاحب شاهد پدیده سگ گردانی در اهواز هستیم. بسیاری از مردم همان طور که از عرضه قلیان ناراضی هستند از سگ گردانی نیز رضایت ندارند.

معاون اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شهرداری اهواز گفت: سگ گردانی یک فرهنگ غربی است و علاوه بر این برای عده ای به تجارتی کلان تبدیل شده است. 
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار