شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
تاریانا داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان
کد خبر: ۹۵۸۳۷
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۵
اعضای کابینه دوازدهم، امروز (دوشنبه ۲۷ اسفند ماه) در حاشیه آخرین جلسه هیات دولت درسال ۹۷ در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
مشروح گفت‌وگوهای حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری،  محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری، رضا رحمانی، وزیر صنعت معدن و تجارت، علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی، علی عسکری، رئیس سازمان صداوسیما، محمد شریعتمداری، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با خبرنگاران را می‌توانید در لینک‌های زیر دنبال کنید.

دولت در سال ۹۷ به فکر حل مشکلات کشور بود / سال آینده این راه را ادامه می‌دهیم

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری با اشاره به معضلات و مشکلات پیش روی کشور در سال ۹۷ خاطرنشان کرد: اگر در سال ۹۷ مشکلاتی وجود داشته، دولت به فکر بوده و اینگونه نیست که برخی می‌گویند دولت به مشکلات مردم توجهی نمی‌کند. دولت در جهت برطرف کردن مشکلات مردم طرح‌های بسیاری را در سال جاری اجرا کرد و همه توان و تلاش خود را برای حل مشکلات کشور به کار گرفت و این راه را در سال ۹۸ نیز ادامه خواهد داد.

دفتر رئیس جمهوری از سفر اسد به تهران اطلاع نداشت

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری با اشاره به برخی حواشی ایجاد شده پیرامون استعفای وزیر امور خارجه و عدم حضور او در جلسه دیدار رؤسای جمهور ایران و سوریه با بیان اینکه دفتر رئیس جمهوری از این سفر اطلاع نداشت، اظهار کرد: من زمانی که آقای اسد وارد حیات ریاست جمهوری شدند از موضوع مطلع شدم.

تولید بیش از ۴ هزار خودرو در روز

رضا رحمانی، وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: میزان تولید خودرو دو خودروساز اصلی کشور بیش از ۴ هزار دستگاه در روز است. وی با اشاره به این که هدف دشمن از تحریم‌ها در حوزه صنعت محقق نشده است بیان کرد: تولید در کشور جریان دارد البته در ماه‌های گذشته نوساناتی داشته ایم و تلاش ما این بوده که این نوسانات رفع شود.

 بتن‌ریزی زیرساخت‌ راکتورهای نیروگاه‌های بوشهر ۲ و ۳ تا تابستان انجام می‌شود

علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به مراحل ساخت نیروگاه‌های بوشهر ۲ و۳ اظهار کرد: بتن ریزی زیرساخت‌های راکتورهای نیروگاه‌های بوشهر ۲ و ۳ تا تابستان انجام می‌شود. وی در پاسخ به پرسشی درباره ادعاهای رسانه‌های اسرائیلی درباره فردو گفت: قبل از آنکه تاسیس فردو به صورت رسمی اعلام شود، ما به محمدالبرادعی این مسئله را اعلام کردیم و گفتیم ما در حال ساختن مکانی در قم هستیم؛ ما گفتیم مکانی را می‌سازیم که قابلیت مقاومت در مقابل تهاجمات دشمن را داشته باشد، لذا سایت فردو ساخته شد و این موضوع را هم به مدیرکل سابق آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کردیم.

فردوسی پور در شبکه سه می ماند

علی عسکری، رئیس سازمان صداوسیما گفت: فردوسی پور کار خود را در شبکه سه ادامه می دهد. وی درباره حاشیه های ایجاد شده برای عادل فردوسی پور اظهار مرد: فردوسی پور در شبکه سه می ماند و کار می کند.

حمایت ۸۱ هزار میلیارد تومانی دولت از صندوقهای بازنشستگی و حمایتی

محمد شریعتمداری، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: با بودجه‌ای که برای صندوقهای بازنشستگی و حمایتی در نظر گرفته شده است این اطیمنان به وجود آمده که این صندوق‌ها دچار کسری نشوند. وی با اشاره به این که حل مشکلات اقشار تحت پوشش نهادهای حمایتی، دارندگان درآمد ثابت و بازنشستگان مورد تاکید دولت و رئیس جمهور است اظهار کرد: دولت اعتقاد دارد در سال ۹۸ به این اقشار باید کمک بیشتری شود.

همچنین هیئت وزیران دراین جلسه مصوب کرد کارگروهی متشکل از وزرای نفت، کشور، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، راه و شهرسازی، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و استاندار بوشهر به منظور رفع مشکل آلودگی هوا در برخی مناطق استان بوشهر تشکیل و نتایج بررسی ها در این کارگروه به هیئت وزیران ارائه شود.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان