تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۶۱۳۵
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
شوشان : شهردار اهواز توضیح داد: از روزهای نخست سال جاری و در حالیکه مجموعه شهرداری اهواز مشغول اقدامات نوروزی در شهر بودند، موضوع پیشروی کارون به سمت سواحل داخل شهر که بر اثر رها سازی آب سدهای بالادست بوجود آمده بود، یکی از مهمترین دغدغه های مسئولین بویژه در شهرداری اهواز شد و این امر باعث آماده باش و تلاش شبانه روزی مجموعه شهرداری اهواز شد.
کتانباف ادامه داد: همزمان با آماده باش نیروهای شهرداری اهواز در موضوع مقابله با سیلاب احتمالی ناشی از بالا آمدن بی سابقه سطح آب کارون که با تلاش شبانه روزی مانع از ورود آب به شهر شدند، این سازمان از وظایف ذاتی و برنامه های خود در زمینه های مختلف عمرانی، خدماتی و... عقب نمانده و تلاش می کند در کنار مدیریت بحران، امور جاری خود را به انجام برساند.
وی با بیان اینکه عملیات آسفالت که در روزهای پایانی سال گذشته آغاز شد از سر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: در منطقه هشت عملیات روکش آسفالت در کوی طلاب و همچنین در محدوده 300دستگاه منازل بهزیستی در جریان است.
منصور کتانباف با اشاره به شروع مجدد پروژه های کلان و زیرساختی بیان کرد: تقاطع غیرهمسطح شهید کجباف (چهارشیر) نیز تا چند روز آینده آغاز می شود و محور L200 از فلکه نخل به سمت سه راه فرودگاه نیز که پیشرفت فیزیکی بالایی دارد بزودی زیربار ترافیک می رود و همزمان عملیات محورL500 از دروازه به سمت سه راه فرودگاه نیز انجام می شود.
شهردار اهواز افزود: با توجه به بسته بودن مسیرهای ساحلی به دلیل امکان پیشروی آب رودخانه، فرصت مناسبی برای لکه گیری گسترده بوجود آمده است که فعلا جاده ساحلی غربی بین پل شهید دقایقی(سوم) و پل سیاه در جریان است. وی خبر داد: طی روزهای آینده ترمیم و روکش معابر در خیابان جمهوری اسلامی نیز انجام می شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار