تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۶۵۲۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰
نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: صندوق توسعه ملی برای روزهای سخت کشور و مردم است و اکنون مردم شرایط بسیار دشواری را متحمل شده‌اند.
جواد کاظم نسب الباجی در خصوص جبران خسارت سیلاب اظهار کرد: دولت اهتمام خاصی برای پرداخت و جبران خسارت‌های مردم سیل‌زده دارد و مطمئنا در این زمینه نسبت به جبران خسارت‌ها اقدام خواهد کرد.

وی با بیان اینکه دولت قطعا باید برای جبران خسارت سیلاب، از اعتباراتی که در اختیار دارد استفاده کند، گفت: این اعتبارات با توجه به خسارت‌های سیلاب در سراسر کشور کافی نخواهد بود و از این رو صندوق توسعه ملی منبع خوبی برای حل این مشکل و جبران خسارات است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت عزمی جدی برای پرداخت خسارت سیلاب دارد، تصریح کرد: صندوق توسعه ملی برای مردم است و باید به هر شیوه‌ای که امکان دارد خسارت واردشده در اثر سیلاب به مردم جبران شود.

الباجی ادامه داد: صندوق توسعه ملی زیر نظر مقام معظم رهبری است و ایشان نیز تاکید دارند تا نسبت به جبران خسارت مردم اقدام شود. صندوق توسعه ملی برای روزهای سخت کشور است و اکنون مردم شرایط بسیار دشواری را متحمل شده‌اند و باید نسبت به جبران خسارت‌های آنان اقدام شود.

وی عنوان کرد: شرایطی که اکنون در اثر سیلاب مردم با آن مواجه هستند، مانند روزهای جنگ است و خسارت‌های وارد شده به مردم بسیار سنگین و وسیع است. در این زمینه باید از صندوق توسعه ملی نیز استفاده شود تا بتوان به بهترین شکل و با سرعت هرچه بیشتر خسارت‌های مردم را جبران کرد.

منبع: ایسنا
comment
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
comment
comment
سرباز ولایت
|
United States
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۳
comment
0
0
comment جناب الباجی قرارنیست وقتی حضرت آقا تشخیص دادند که فعلا دولت از بودجه خود استفاده نماید جنابعالی بیایید و توضیح بدهید که صندوق توسعه ملی مال مردم است و...
کاش قدری متوجه بودید که اگر حضرت آقا فعلا دولت را مکلف به استفاده از منابع سالیانه خود نمودند بخاطر این است که دولت از وظایف خود شانه خالی نکند.
کاش قدری به عملکرد ضعیف دولت انتقاد میکردید البته حق این است از فداکاریهای دکترشریعتی استاندار مردمی تشکرکرد.
توصیه میکنم پشت سر ولی فقیه قدم بردارید لذا قرارنیست کسی که خود را سرباز ولایت میداند درقبال فرمایشات رهبری بر موضوعی که فعلا صلاح دانسته نشد اصرار نماید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار