شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
تاریانا داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان
کد خبر: ۹۶۵۴۰
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۴
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان از خسارت 645 میلیارد تومانی سیلاب به زیرساخت‌های جاده‌ای استان خبرداد.
غلامعباس بهرامی نیا، با اشاره به برآوردهای انجام‌گرفته در خصوص خسارت‌های سیلاب به جاده‌های استان اظهار کرد: بر اساس برآوردهای اولیه انجام‌گرفته از خسارت سیلاب، حدود 645 میلیارد تومان به زیرساخت‌های جاده‌ای استان از جمله جاده‌ها و ابنیه فنی خسارت وارد شده است.

وی با بیان اینکه قبل از فروکش کردن کامل آب امکان برآورد نهایی خسارت وجود ندارد، افزود: آب باید از جاده‌ها خارج شود تا برآورد دقیق‌تری صورت بگیرد و بتوان در این خصوص اظهار نظر دقیق و کامل کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با بیان اینکه در سیلاب خوزستان کمتر از 10 پل تخریب شدند، تصریح کرد: در سیلاب‌هایی که تاکنون شاهد بودیم، استان خوزستان کمترین تخریب پل‌ها را داشته است و علی رغم حجم بالای بارندگی‌ها، روان‌آب‌ها، سیلاب‌ها و آب‌های رهاسازی شده خسارت کمی به این ابنیه وارد شده است.

بهرامی نیا ادامه داد: اینکه شاهد کمترین تخریب پل‌ها در خوزستان بوده‌ایم و آب به خوبی از زیر این پل‌ها عبور کرده، به دلیل آن است که تنقیه پل‌ها و پاکسازی حریم رودخانه‌ها به خوبی صورت گرفته است و در این زمینه کمترین میزان تخریب پل را در خوزستان داشتیم.

وی با بیان اینکه حدود 300 ابنیه فنی در مسیرهای خوزستان دچار آسیب شده‌اند و نیاز به تعمیر دارند، گفت: پس از فروکش کامل آّب در مناطق مختلف می‌توانیم نسبت به ترمیم و یا بازسازی بخش‌هایی که دچار آسیب زیادی شده‌اند اقدام کنیم.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان