تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۶۵۹۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
شوشان - علی عبدالخانی :
در یکی از نوشته ها گفته بودیم که: برنامه ریزی، مدیریت صحیح و فعالیت مداوم مخابرات منطقه ی خوزستان باعث آن شد، که در بحرانی ترین شرایط که خدمات آب، برق، گاز، حمل و نقل، بهداشت، آموزش و پرورش و... تحت تاثیر شرایط بوجود آمده قرار گرفته بودند، اما مکالمات و ارتباطات اینترنتی مردم مناطق بحران زده به هیچ عنوان تحت تاثیر وضعیت بوجود آمده قرار نگرفت.

دیدیم که مردم محاصره شده در سیل یا سیل زده با ارسال فیلم و صوت یا متون مکتوب تقاضای کمک‌ می کردند و به فضل وجود خدمات اینترنتی پاسخ زیبای مردم را بخوبی دریافت می نمودند.

از طرف دیگر پایداری فضای مجازی باعث ارتباط مستمر میان ستادهای امدادی و پشتیبانی با سیل زدگان و خلق جوی عاطفی و مالامال از احساسات مردمی نسبت به سیل زدگان گردید که بدون شک نقش پشت پرده ی مخابرات خوزستان در زمینه ی دوام و قوام و پایداری خدمات، نقشی اساسی و یکی از عوامل اصلی ترغیب مردم به مشارکت در فعالیتهای انساندوستانه بوده است.

همانگونه که بعضی دستگاه ها و مسئولین آنها نتوانستند حرکت خود را همگام با بحران تنظیم کنند و البته شایسته نقد و انتقادات جدی هستند، از دیگر سو نمی توان نامی از این مخابرات خوزستان کاه واقعا بدونِ حاشیه و خوب کار کرد به میان نیاورد و از خدمات ارزنده آن براحتی گذشت.

می دانیم که یکی از مشکلات خبرنگاران اعزامی به سدهای خوزستان در طول مدت بحران، نامطلوب بودن خدمات اینترنتی بدلیل نسل دوم بودن آنها، در محدوده ی سدهای خوزستان بود.
همانطور که می دانید یکی از کلیشه های تکراری و ملال آور مسئولان در آن روزهای سخت بازدید از سدها بود که وزیر ارتباطات نیز از جمله ی این بازدید کنندگان به شمار می رفت.

گفته میشود مدیر مخابرات منطقه خوزستان که وزیر را در سفر به سد همراهی می کرد، با ذکر برخی استدلالها مبنی بر ضرورت نصب سایتهای پر سرعت نسل ۳ ، توانست نظر وزیر مربوطه را جلب نماید.
در همانجا دستورات لازم به معاونت مربوطه داده می شود و ظرف فقط دو هفته، کلیه تجهیزات ارسال و نصب و سدهای دز، کرخه، کارون ۳ و مسجد سلیمان از این خدمات ضروری بهره مند می شوند.

در علم مدیریت به چنین حالتی " وقت شناسی تؤأم با فرصت طلبی مثبت " گفته می شود که فلاح زاده بخوبی توانست آنها را بکار بگیرد و بر غنای کارنامه ی مدیریتی خود و همکارانش بیفزاید. 

 انصاف و منطق به ما حکم می کند که نقاط روشن را روشن ببینیم و تاریکی را تاریک ببینیم و منعکس کنیم.

comment
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
comment
comment
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
comment
0
0
comment بظاهرا نگارنده به دنبال بهره برداری خاصی می باشد و یا از مجموعه ارتباطی بی خبر می باشد وحتما می داند که اپراتورهای مختلفیمشغول فعالیت در استان می باشند و همه با هم وارد صحنه فعالیت شده اند و مخابرات هم بخشی از بازیگران می باشد ونام بردن از شخص و شرکت خاص ایجاد شبهه و بی اعتباری و عدم بی طرفی سایت شوشان می شود حال یردبیر محترم خود برود تحقیق کند که غیر از این شرکت خصوصیچه دستگاههای دولتی و خصوصی دیگر وجود دارد که اینها را بر اساس وظیفه شان مجبور به خدمت رسانی می کند!!!!!؟؟
comment
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۸
comment
0
0
comment سلام فقط ارتباطات(تلفن همراه و اینترنت) به مخابرات ختم نمی شود
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار