شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
تاریانا داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان
کد خبر: ۹۶۶۸۶
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶
سه محور همچنان مسدودند؛
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خوزستان گفت: براساس آخرین برآوردهای صورت‌گرفته میزان خسارت‌های واردشده به زیرساخت‌های جاده‌ای استان 648 میلیارد تومان است.
غلامعباس بهرامی نیا اظهار کرد: بالا آمدن آب و آبگرفتگی جاده بر اثر سیلاب باعث شده تا خسارت‌های فراوانی به زیرساخت راه‌های استان وارد شود و این میزان خسارت همچنان رو به افزایش است.

وی با بیان اینکه تا زمانی که آب در سطح جاده‌های استان فروکش نکند امکان برآورد نهایی خسارت‌ها وجود ندارد، افزود: بالا آمدن آب و آبگرفتگی جاده بر اثر سیلاب اخیر باعث انسداد برخی محورهای استان شده است که با فروکش کردن آب بر روی سطح جاده‌ها تردد برقرار و کار اصلاح و ترمیم نقاط آسیب دیده آغاز می‌شود .

مدیرکل راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای خوزستان با اشاره به افزایش میزان خسارت‌های وارد شده به زیرساخت‌های جاده‌ای استان، تصریح کرد: براساس آخرین برآوردهای صورت گرفته میزان خسارت‌های وارد شده به زیرساخت‌های جاده‌ای استان 648 میلیارد تومان است.

بهرامی نیا عنوان کرد: برخی از محورهای خوزستان از جمله محور اهواز – آبادان به علت طغیان رودخانه و آبگرفتگی در مسیر مسدود است و رانندگان باید در مسیرهای جایگزین پیش‌بینی شده تردد کنند. آغاز تردد در این محور پس از اطمینان از ایمنی مسیر و با فروکش کردن آب اعلام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: محور شریانی بستان به چذابه و محور عبدالخان به بستان نیز به دلیل طغیان رودخانه همچنان مسدود هستند.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان