اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۷۰۴۹
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۱
هشتادمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اهواز امروز با 16 دستورکار برگزار شد.
در هشتادمین جلسه شورای اسلامی شهر اهواز، امروز (31 اردیبهشت ماه) با ارائه 16 لایحه برگزار شد، که هر 16 لایحه به تصویب اعضای شورا رسیدند.

در این جلسه لایحه تفویض اختیار شورا به سرپرست شهرداری اهواز با 22 بند بررسی شد و به تصویب اعضای شورای شهر اهواز رسید. 

لایحه ترک تشریفات مناقصه واگذاری قرارداد عملیات و خاکریزی نباتی در ضلع غربی مسیر پل ششم در منطقه چهار به شرکت سبز درخشان نیز با بررسی به تصویب اعضای شورای شهر رسید.

لایحه‌های پرداخت دیه در حق خانم فاطمه شیخعلی‌پور و پرداخت دیه در حق آقای عبدالرحمان صباحی مقدم نیز در این جلسه به تصویب اعضای شورای شهر رسیدند.

در این جلسه همچنین بودجه سال 98 سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی بررسی شد و  164 میلیارد ریال بودجه برای سال 98 این سازمان در جلسه شورای شهر تصویب شد. در این جلسه همچنین با بررسی بودجه سال 98 سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی 46 میلیارد ریال بودجه برای این سازمان در سال 98 تصویب شد.

با بررسی بودجه سال 98 سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری نیز حدود 133 میلیارد ریال بودجه برای سال 98 در این سازمان تصویب شد. بودجه سال 98 سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده‌های کشاورزی نیز 165 میلیارد ریال تصویب شد. مبلغ 119 میلیارد ریال نیز به عنوان بودجه سال 98 سازمان پایانه‌های مسافربری به تصویب رسید.

مبلغ 52 میلیارد ریال نیز برای بودجه سال 98 سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی به تصویب رسید. با بررسی بودجه سال 98 سازمان فناوری و اطلاعات نیز 27 میلیارد و 65 میلیون ریال نیز به عنوان بودجه این سازمان به تصویب رسید. مبلغ 647 میلیارد ریال نیز به عنوان بودجه سازمان آتش‌نشانی در سال 98 به تصویب رسید. بودجه سال 98 سازمان پارک‌ها و فضای سبز نیز به مبلغ 169 میلیارد ریال در این جلسه به تصویب رسید.

در این جلسه همچنین لایحه‌های تفریغ بودجه سال 96 سازمان اتوبوسرانی و تفریغ بودجه سال 96 سازمان زیباسازی نیز به تصویب رسیدند. برای سال مالی 97 سازمان حمل و نقل بار نیز حسابرس معرفی شد.

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار