اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۷۳۰۵
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۴
بیش از ۵۰ نفر از کارگران فضای سبز شهرداری شهر کوت عبدا... مرکز شهرستان کارون روز شنبه با حضور مقابل ساختمان استانداری خوزستان خواستار پرداخت معوقات خود شدند.
یکی از این کارگران با انتقاد از پرداخت نشدن به موقع حقوق به خبرنگار ایرنا گفت: حدود ۲۵۰ نفر از کارگران فضای سبز شهرداری کوت عبدا… نسبت به پرداخت نشدن حقوق فروردین و اردیبهشت امسال خود اعتراض دارند.

وی با اشاره به اینکه حقوق بهمن پارسال نیز به تمام کارگران پرداخت نشده است ادامه داد: به دلیل شرایط سخت اقتصادی نتوانستیم در عید فطر برای اعضای خانواده خود خرید کنیم.

وی یادآور شد: حتی حقوق اسفند گذشته ما نیز به صورت کامل پرداخت نشده و تنها ۱۰ میلیون ریال به صورت علی الحساب واریز شده است.

یکی دیگر از کارگران نیز با اشاره به اینکه پیمانکار بیمه برای ما رد نمی کند بیان کرد: وضعیت اقتصادی برای قشر ضعیف مناسب نیست انتظار می رود مسئولان فکری به حال ما کنند.

شهردار کوت عبدا… چندی پیش در گفت و گو با خبرنگار ایرنا دلیل این امر را مشکلات مالی این شهرداری بیان کرد و افزود: به محض تامین اعتبارات مالی این معوقات پرداخت می شود.
نواب حاجیان سعیدی ادامه داد: دلیل تجمع کارگران شهرداری کوت عبدا… برخی فشارهای افراد پشت پرده است.

وی گفت: برخی برای استخدام نیروهای خدماتی به شهرداری فشار وارد می کنند و وقتی با مقاومت روبه رو می شوند زمینه اینگونه تجمعات را فراهم می کنند.

به گفته وی این شهرداری تا سال ۹۳ با ۲۵۰ نیرو اداره می شد اما اکنون تعداد نیروهای شهرداری به ۸۵۰ نفر رسیده که بیش از ظرفیت است.

کارگران شهرداری کوت عبدا… مرکز شهرستان کارون در اردیبهشت امسال نیز چند بار برای پرداخت معوقات خود مقابل ساختمان استانداری خوزستان تجمع کرده بودند.

شهرستان کارون به مرکزیت شهر کوت عبدا… در سال ۹۱ از شهرستان اهواز جدا شد. کوت عبدا…، استیشن، خزامی، درویشیه، شریعتی‌یک، کوت نواصر، کوی منتظری، گاومیش آباد، گندمکار و هادی‌آباد از توابع شهرستان کارون هستند.
منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار