شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان
کد خبر: ۹۷۳۷۱
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱
نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: در وضعیتی که همه دشمنان درحال برنامه ریزی کردن هستند ما نباید ادارات و سازمان ها را تعطیل کنیم.
شوشان : حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد در دیدار مجموعه کارکنان و مدیران ادارات کل تابعه وزارت جهاد کشاورزی در استان گفت: در وضعیتی که همه دشمنان درحال برنامه ریزی کردن هستند ما نباید ادارات و سازمان ها را تعطیل کنیم.
وی در ادامه با تشکر از تلاش خانواده وزارت کشاورزی افزود: در تمامی زمینه ها به مرحله خودکفایی رسیدیم ، نگاه من به این چهارچوب ها نگاه نظام است و ما باید به سمت صادرات و خودکفای برویم.
نماینده ولی فقیه در استان در ادامه همچنین به اجرای طرح کمر بندسبز اطراف شهر اهواز و دیگر شهرهای استان تصریح کرد گفت این طرح باید در استان اجرا شود و طرح ۵۵۰ هزار هکتاری رهبری نیز فراموش نشود در فاز اول ۲۵۰ هزار هکتار انجام شده و نیاز به تشکیل یک کمیته و ارائه گزارشی به رهبری دارد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان در این مراسم گفت از سال گذشته تاکنون استان سه بار دچار سیل شد و در سطح آبی ۴۰ درصد کشاورزی از بین رفت .
کیخسرو چنگلوایی افزود: ۱۶۷ هزار تن گندم تاکنون خریداری ، ۹۲۶ میلیارد تومان برای جبران خسارت اختصاص که پنجاه درصد خسارتها تا به امروز پرداخت شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تاریانا داخلی