اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۷۶۷۸
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۸
نماینده عالی دولت در شهرستان شوش در ادامه به جذب حداکثری اعتبارات شهرستان شوش اشاره کرد و گفت: خوشبختانه شهرستان شوش در ارائه ی طرحهای اشتغالزایی و جذب اعتبارات در سال گذشته توانست نسبت به سایر شهرستانهای استان خوزستان با رشد ۱۵ درصدی اعتبارات خوبی را جذب کند که امیدوارم در آینده شاهد راه اندازی چند واحد تولیدی و صنعتی دیگر در شهرستان باشیم.
نشست خبری فرماندار شوش با اصحاب رسانه برگزار شد

عدنان غزی از آغاز عملیات نجات بخشی در محل اجرای پروژه ورودی شوش خبر داد.

به گزارش شوشان نشست خبری دکتر عدنان غزی فرماندار شهرستان شوش با خبرنگاران و اصحاب رسانه در محل دفتر فرماندار این شهرستان برگزار شد.

فرماندار شوش ابتدا به بحران های این شهرستان در طی سال گذشته اشاره کرد ‌و گفت: در طول این مدت با بحران های گوناگونی از جمله خشکسالی، اعتصابات کامیون داران، کارگران هفت تپه و سیلاب مواجه بودیم که در آن شرایط سخت شهرستان شوش با مدیریت و تدبیر جایگاه خود در کشاورزی کشور حفظ کرد و همچنان در کشت محصولات گندم ،ذرت و چغندر دارای مقام اول کشور را به خود اختصاص داده است.

وی در ادامه افزود: در سال گذشته شرکتهای صنعتی زیادی بدلیل برخی مشکلات دچار ورشکستگی و در نهایت تعطیلی شده اند در حالی که این شهرستان علی رغم تمام مشکلات پیش آمده با مدیریت و هماهنگی خوب اعضای شورای تامین، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و امام جمعه موقت شهرستان شوش « شرکت قند شوش پس از ۱۵ سال تعطیلی مجددا تولید خود را از سر گرفت و همچنین از تعطیلی شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه جلوگیری شد و علاوه بر آن امروزه ما شاهد تأسیس و راه اندازی صنایع جانبی این شرکت از جمله تاکستان انگور، رب گوجه سازی و تولید زغال مصنوعی هستیم.

عدنان غزی افزود: علاوه بر آن ما شاهد بهره برداری کارخانه تولید گیاهی ظروف یکبار مصرف کاغذپارس و فولاد پارس شوش در شهرک صنعتی هفت تپه می باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان شوش در ادامه به جذب حداکثری اعتبارات شهرستان شوش اشاره کرد و گفت: خوشبختانه شهرستان شوش در ارائه ی طرحهای اشتغالزایی و جذب اعتبارات در سال گذشته توانست نسبت به سایر شهرستانهای استان خوزستان با رشد ۱۵ درصدی اعتبارات خوبی را جذب کند که امیدوارم در آینده شاهد راه اندازی چند واحد تولیدی و صنعتی دیگر در شهرستان باشیم.

وی در خصوص آخرین وضعیت پروژه ی ورودی شوش گفت: عملیات گمانه زنی انجام گرفته شد و مقرر شد عملیات نجات بخشی در محل احداث پروژه ورودی شوش در روزهای آینده آغاز شود‌.

عدنان غزی در ادامه به بحران سیل اشاره کرد و تصریح نمود: در سیل اخیر ۲۶۵۰۰ هکتار از زمینهای کشاورزی شهرستان شوش زیر آب رفت که در این زمینه ۳۵۰۰ پرونده تشکیل شد و فرمهای ۲ و ۵ برای کشاورزان پر شد تا مراحل پرداخت خسارات در اسرع وقت صورت گیرد.


رئیس ستاد بحران شوش در ادامه افزود: ۲۲۰۰ پکیج کالای خانگی شامل « کولر، یخچال، فرش، اجاق گاز ، وسایل کامل آشپزخانه ... » با هماهنگی صورت گرفته بین استانداری، فرمانداری و بنیاد برکت زیر نظر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) در بین سیل زدگان مناطق سیل زده ی شهرستان شوش توزیع شد.

وی در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: نامزدهای انتخاباتی با اخلاق مداری و رعایت احترام  وارد این عرصه شوند.

غزی در ادامه تصریح کرد: به همه کاندیدها توصیه می کنم قبل از هر چیزی وظایف و اختیارات نمایندگی مجلس را بخوبی مطالعه کنند و حسب آن وظایف و اختیارات به مردم وعده بدهند و هیچ وعده ای خارج از وظایف و اختیارات یک نماینده به مردم ندهند.

 فرماندار شوش در خصوص مسکن خبرنگاران گفت: از آنجایی که خودم مدت زیادی خبرنگار هستم به خوبی میدانم که یکی از مشکلات و دغدغه های امروز خبرنگاران مسئله مسکن است که بنده شخصا این موضوع را مورد بررسی قرار دادم و هماهنگی های اولیه در این خصوص صورت گرفت و دستورات لازم به ادارات مربوطه داده شد تا همکاری لازم را جهت تسریع در تشکیل تعاونی مسکن خبرنگاران داشته باشند.

وی در پایان از همکاری و همراهی اقشار مختلف مردم، اعضای شورای تامین و اداری شهرستان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه موقت شوش و همچنین همه خبرنگارانی که در طول این مدت همگام و همیار سیاست های این فرمانداری در مسیر توسعه و آبادانی شهرستان شوش حضور فعال و چشمگیر داشتند تشکر و قدردانی کرد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار