تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۷۸۸۲
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴
رییس انجمن آژانس‌های هواپیمایی خوزستان:
رییس انجمن آژانس‌های هواپیمایی خوزستان با انتقاد از گرانی نرخ بلیت هواپیما گفت: با توجه به سیاست گذاری که از سوی سازمان هواپیمایی کشور در بحث آزادسازی نرخ بلیت‌ها انجام گرفته است، دیگر اقشار ضعیف جامعه نمی‌توانند با هواپیما تردد کنند و این مساله باعث کاهش رغبت مردم برای سفر شده است.
امید خوانساری در خصوص قیمت بلیت‌های پروازی اظهار کرد: سازمان هواپیمایی کشوری دیگر سیاست نرخی ندارد و این مساله باعث شده تا قیمت پروازها بر اساس عرضه و تقاضا تعیین شود.

وی افزود: شرکت‌های هواپیمایی بر اساس نوع خدماتی که به مسافر ارائه می‌دهند، قیمت بلیت را خودشان تعیین می‌کنند و این مساله باعث شده تا به نوعی شاهد افزایش قیمت بلیت‌ها به ویژه در ایام تابستان و مسیرهای پرتردد باشیم.

رییس انجمن آژانس‌های هواپیمایی خوزستان تصریح کرد: با توجه به این سیاستگذاری که از سوی سازمان هواپیمایی کشور در بحث آزادسازی نرخ بلیت‌ها انجام گرفته است، دیگر اقشار ضعیف جامعه نمی‌توانند با هواپیما تردد کنند و این مساله باعث کاهش رغبت مردم برای سفر شده است.

خوانساری ادامه داد: اینکه قیمت بلیت‌ها از یک حداقل شروع می‌شود و هیچ سقفی نیز برای آن وجود ندارد، مساله‌ای است که باید مورد توجه قرار بگیرد و سازمان هواپیمایی کشور باید راهکاری به جز آزاد سازی نرخ بلیت‌ها در نظر بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت درآمدی مردم شرایط به وجود آمده در بحث بلیت پروازها یک معضل است که باید برای حل آن برنامه‌ریزی و تدابیر مناسبی اندیشیده شود.

به گزارش ایسنا، طی روزهای اخیر بلیت‌های هواپیما از مبدا اهواز به مناطق مختلف کشور افزایش قابل ملاحظه‌ای داشته است. برای مثال در برخی از روزها قیمت بلیت اهواز- تهران که پرتردد ترین مسیر پروازی استان است، به بیش از 900 هزار تومان رسید.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار