تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۷۹۵۵
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۴
شوشان - نعیم حسینی : 
برخی از اعضای جریان اصلاح طلب نمی تواند در این شرایط و با تنها گذاشتن دولت در بحران های پیش رو ،فرار رو به جلو کند، بلکه منطقی این است که با بیان واقعیت های پیش رو جامعه را نسبت به کارشکنی های دولت پنهان در عملیاتی شدن برجام  و اقتصاد داخلی و موانع پیش روی دولت  آگاه سازند و نقدهای عملکردی دولت را گوش زد کنند تا مردم از خواست این جریان  در اداره امور  آگاه شوند. 

تحریم های سنگین یک شبه ۴۰تا ۵۰ میلیارد دلار را با تحریم های نفتی و مواد پتروشیمی و فولاد ، از اقتصاد ایران گرفت و سیل های ویرانگر خسارتی معادل با ۴۰ هزار میلیاردتومن را به دولت تحمیل کرد ، بی انصافی است در این شرایط و روزهای سخت  ،اصلاح طلبان راه خود را از دولت جدا کنند و صرفا یار روزهای خوش باشند و در مشکلات شانه خالی کنند . 

قطعا این بازی سیاسی که برخی از اصلاح طلبان در نزدیکی انتخابات و پایان دولت آغاز کرده اند جز صدمه زدن به کل جریان دستاورد دیگری ندارد . 

اصلاح طلبان در عملکرد کلی دولت نقش دارند و قطعا با توجه به آگاهی سیاسی جامعه نمی توانند با شانه خالی کردن ،در انتخابات پیش رو نقش آفرینی کنند، بلکه با فرار رو به جلو در زمینه مخالفان دولت و اصلاحات بازی کرده اند و بازنده اصلی در آینده سیاسی کشور خواهند بود . 

 چراکه جامعه جریان  اصلاحات را از دولت جدا نمی داند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار