اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۸۰۹۶
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
فرماندار شوش در این دیدار گفت: یکی از اهداف ما بهره گرفتن از نقطه نظرات کارشناسانه و تخصصی تشکل های صنفی برای حرکت در مسیر توسعه و آبادانی شهرستان است.به گزارش شوشان :اعضای هیات مدیره نظام صنفی کشاورزان شوش با دکتر عدنان غزی فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار شوش در این دیدار گفت: یکی از اهداف ما بهره گرفتن از نقطه نظرات کارشناسانه و تخصصی تشکل های صنفی برای حرکت در مسیر توسعه و آبادانی شهرستان است.

وی در ادامه افزود: با همکاری و تعامل سازنده سایر ادارات مرتبط با بخش کشاورزی باید نسبت به بهره گیری از ظرفیتهای بلقوه ی شهرستان شوش در بخش کشاورزی و دامپروری، بیشترین سطح برخورداری راندمان و کیفیت مطلوب در این حوزه اقدامات موثری صورت گیرد.

دکتر غزی در پایان بیان داشت: بمنظور ساماندهی و نظم بخشی به بخش کشاورزی، نظام صنفی باید در ارائه خدمات به اعضای تحت پوشش خود اقدامات شایسته ای بعمل آورد و با تعامل خوب خود در این جهت برنامه های این نهاد مردمی را به فرمانداری ارسال نمایند.

گفتنی است در این دیدار نیز علیرضا منصوری دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزان شهرستان شوش ضمن تقدیر و تشکر از نگاه ویژه ی دکتر غزی نسبت به جامعه کشاورزی، به ارائه ی گزارشی از اقدامات و برنامه های آینده این هیات مدیره پرداخت.نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار