تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۸۴۱۹
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۴
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: بیش از ۹۰۰دستگاه ترانسفورماتور منصوبه در شبکه برق اهواز اورهال و مجددا به چرخه مصرف در شبکه بازگشتند.
حسن کریمی اظهار کرد: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی بیش از ۹۰۰ دستگاه ترانسفورماتور منصوبه در شبکه برق اهواز اورهال شدند که این کار ۳۲ میلیارد ریال صرفه‌جویی اقتصادی به دنبال داشت.

وی افزود: ترانسفورماتورها به عنوان اجزای اصلی و گران شبکه مورد توجه ویژه قرار دارند و به منظور پایداری برق مشترکان در فصل تابستان و تامین ولتاژ مطلوب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند. در این راستا تعداد ۹۰۰ دستگاه ترانسفورماتور معیوب در نقاط مختلف کلانشهر اهواز شناسایی و پس از انتقال به کارگاه ترانس رفع اشکال و مجددا مورد بهره‌برداری قرار گرفته‌اند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز تصریح کرد: با توجه به افزایش دما و بالا رفتن مصرف برق، مراقبت از تجهیزات و نگهداری شبکه دارای اهمیت زیادی است و در این زمینه در تلاش هستیم تا به بهترین شکل از تجهیزات مراقب و نگهداری شود.

کریمی ادامه داد: در یک سال گذشته تعداد ۸۰ دستگاه ترانسفورماتور که دچار اشکال ۱۰۰ درصدی بودند از سطح شبکه جمع‌آوری و به دست متخصصان شرکت در کارگاه ترانس به صورت اساسی تعمیر شده‌اند.

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار