تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۹۰۱۸
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۳
فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری سارق به عنف با ۱۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ محسن دالوند در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت:در پی وقوع یک فقره سرقت به عنف توسط راکبین موتورسیکلت که در آن سارقان با تهدید شمشیر و به طرز وحشیانه ای به یک شهروند حمله و گوشی تلفن همراه وی را به سرقت می‌برند و به دنبال آن انتشار تصاویر این سرقت در فضای مجازی،بررسی موضوع و دستگیری سارق زورگیر، به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود ماموران کلانتری ۲۷ موفق شدند با انجام اقدامات اطلاعاتی و کار آگاهی متهم اصلی این سرقت ها را که با در دست داشتن شمشیر اقدام به زورگیری از شهروندان می‌کرد شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضایی طی یک اقدام عملیاتی طرح ریزی شده،درمخفیگاهش غافلگیر و دستگیر کنند.
سرهنگ دالوند در ادامه افزود:در بازرسی به عمل آمده از مخفیگاه این سارق شرور که دارای سوابق متعدد ارتکاب به جرم از جمله سرقت می باشد،چند تیغه شمشیر و قمه که به وسیله آن ها شهروندان را تهدید و از آنها سرقت می کرد و همچنین دو دستگاه موتورسیکلت و مقادیری اموال سرقتی کشف شد.
این مقام انتظامی تصریح کرد:متهم پس از شناسایی توسط مالباختگان ضمن اعتراف به جرم خود به ۱۶ فقره سرقت به عنف و سرقت محتویات داخل خودرو در نقاط مختلف شهر اهواز اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز در پایان ضمن اشاره به تحویل متهم به مرجع قضایی و ادامه اقدامات جهت شناسایی و دستگیری همدست این سارق شرور،به احساس خرسندی و رضایتمندی شهروندان از این اقدام به موقع پلیس اشاره کرد وگفت:همکاری و تعامل دو سویه مردم و پلیس عامل بسیار مهم در رسیدن به امنیت پایدار است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار