تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۹۰۳۵
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۶
فرمانده انتظامی خوزستان گفت: تعداد افرادی که از ابتدای ماه صفر تا این لحظه در مرزهای خوزستان تردد کرده‌اند یک‌میلیون و ۷۸۲ هزار نفر بوده است.
سردار حسین عباس‌زاده امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای ماه صفر تا این لحظه یک‌میلیون و 782 هزار نفر در دو مرز شلمچه و چذابه تردد کرده‌اند. وی با اشاره افزایش این آمار نسبت به سال گذشته بیان کرد: در مقایسه با مدت مشابه ماه قمری سال گذشته 139 درصد افزایش داشته است. فرمانده انتظامی استان خوزستان بابیان اینکه برای ورود زائران تمهیدات و پیش‌بینی‌های بسیار خوبی داشتیم، اعلام کرد: برای بازگشت هم گیت‌های خروجی را افزایش می‌دهیم و پیش‌بینی‌های لازم انجام‌شده است. سردار عباس زاده عنوان کرد: با پیگیری‌هایی که مسئولان استان داشتند ناوگان حمل‌ونقل اتوبوس‌رانی برای جابه‌جایی زائران از مرز بیشتر می‌شود.
وی اظهار کرد: نیروی انتظامی در بحث کنترل ترافیکی پیش‌بینی خوبی داشته و همکاران ما در پلیس‌راه در نقاط ترافیکی حضور پیدا کردند. فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: وضعیت مناسبی را در حوزه نظم و انضباط ترافیکی شاهد هستیم  و از زائران تقاضا داریم که به‌منظور کاهش تصادفات با پلیس همکاری‌های لازم را داشته باشند.
منبع: تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار