تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۹۱۶۸
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲
در ماجرای اخیر در عراق مردم مطالباتی دارند اما دشمن تلاش دارد تا با استفاده از شبکه‌های اجتماعی،اعتراضات مسالمت آمیز را به سمت اغتشاش سوق دهد.
رییس سازمان پدافند غیرعامل، حوادث اخیر عراق را مورد توجه قرار داد و گفت: آمریکا به دنبال سوءاستفاده از مطالبات مردم این کشور است.

سردار غلامرضا جلالی روز پنجشنبه دردیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین سیدجوادشهرستانی، نماینده آیت الله سیستانی در ایران بیان کرد: باید در برابر اقدامات خصمانه آمریکا هوشیار بود.

وی با بیان اینکه سازمان پدافند غیرعامل کشور بنابه تدبیر مقام معظم رهبری درسال ۸۲ تشکیل شده است، اظهار داشت: عملکرد این سازمان دربه کارگیری ترکیبی از انواع روش‎های دفاع غیرنظامی با هدف ارتقای پایداری زیرساخت‌های حیاتی کشور و حفاظت از مردم درشرایط بحران است.

وی با بیان اینکه بخشی از فناوری‌های نو در ذات خود دارای تهدید هستند، افزود: یکی از این فناوری‌ها نوین هوشمندسازی است که در صورت عدم رعایت الزامات پدافند غیرعامل می تواند به تهدیدی جدی تبدیل شود. بنابراین ما نیازمند صنعت بومی درفناوری‌های نو و هایتک هستیم تا بتوانیم امنیت زیرساخت ها را حفظ کنیم.

جلالی با بیان اینکه شبکه‌های اجتماعی خارج می‌توانند بستری برای ساماندهی مردم توسط دشمن شوند، تصریح کرد: در ماجرای اخیر در عراق مردم مطالباتی دارند اما دشمن تلاش دارد تا با استفاده از شبکه‌های اجتماعی،اعتراضات مسالمت آمیز را به سمت اغتشاش سوق دهد.

وی با تاکید بر اینکه تلاش داریم از همه فناوری‌ها استفاده کنیم اما باید تهدیدات و آسیب‌ها برطرف شود، اظهار داشت: حشد الشعبی و جریان مقاومت درعراق نیز برای حفاظت از خود دربرابر تهدیدات دشمن نیازمند شبکه ارتباطی بومی هستند.

وی بااشاره به دستاوردهای سازمان پدافند غیرعامل کشور درطول سال‌های فعالیت آن خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش سطح تهدیدات، ارتقای آمادگی را در اولویت اقدامات خود قرار داده‌ایم.
۸ تا ۱۴ آبان به عنوان هفته پدافند غیرعامل در کشور نامگذاری شده‌است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار