تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۹۲۴۹
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
مشاور مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان:
مشاور مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: رسانه‌های گروهی می توانند نقش مثبتی در معرفی ظرفیت‌های علمی و پژوهشی همایش ملی سیلاب ایفا کنند.

شوشان: هوشنگ حسونی‌زاده در نشست خبری "همایش ملی سیلاب 97، 98 اگر تکرار شود"، اظهار داشت: باتوجه به ترسالی که زمستان و بهار سال گذشته خوزستان و غرب کشور را در بر گرفت، این سیلاب مملو از تجارب، نکات شیرین وحتی تلخ است، که بیشتر این مسائل آموزنده و عبرت آموز است، که از این رو وزارت نیرو و مجموعه صنعت آب و برق خوزستان به ریاست مقام عالی وزارت که تشخیص دادند تا از تجارب ناشی از سیل در بخش های مختلف پیشگیری، مدیریت و پساسیل و در صورت وقوع مجدد پدیده مشابه سیل قبل، در قالب همایش بهره مندی شود.

وی افزود: ضرورت ایجاب می کند که آمادگی های لازم را برای وقوع سیل احتمالی ایجاد کنیم و تجارب را به صورت علمی و آکادمی به بخش های مختلف منتقل کنیم و از نقطه نظرات متخصصین، دانشمندان و اساتیدی که از نظری علمی، و آکادیمیکی که با این مسائل آشنا هستند، همفکری و همدلی شود.

مشاور مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان بیان کرد: تشریح و بررسی مسائل اجتماعی بویژه نقش مردم، نقش سازمان‌ها و تبیین و بررسی و ارائه راهکار برای جلوگیری از تکرار نقاط ضعف که در سیلاب گذشته بوده می تواند آمادگی را برای بروز دوباره اینگونه پدیده، ایجاد کند. 

وی با تاکید بر نقش مثبت رسانه‌های گروهی در انعکاس این همایش، تصریح کرد: از آنجایی که رسانه بعنوان پل ارتباطی میان دولت و مردم شناخته شده، می تواند به خوبی نسبت به انعکاس دستاوردهای علمی و پژوهشی این همایش گام بردارد. 

هوشنگ حسونی‌زاده عنوان کرد: در حاشیه برگزاری همایش، سیمینار نشست فصلی مدیران‌عامل آب منطقه‌ای سراسر کشور به ریاست وزیر نیرو به میزبانی اهواز برگزار خواهد شد و این فرصتی مناسب برای خوزستان تا از تجارب و توانمندی‌های این مدیران در حوزه آب و خاک بهره‌مندی شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار