اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۹۴۰۴
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۱
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان از بهره‌برداری از ۹۴ دوربین کنترل سرعت در محورهای مواصلاتی استان تا دو ماه آینده خبر داد و گفت: در حال حاضر ۴۴ دوربین در مدار و تعداد ۵۰ دوربین دیگر نیز درحال نصب هستند.
غلامعباس بهرامی‌نیا اظهارکرد: دوربین‌های کنترل سرعت استان در دو سال گذشته، ۱۲ دستگاه بود اما اکنون با تلاش‌های انجام گرفته شده به منظور کاهش سرعت رانندگی، تا دوماه آینده این تعداد به ۹۴ دوربین خواهد رسید.

وی افزود: در حال حاضر ۴۴ دوربین کنترل سرعت در محورهای استان در مدار و تعداد ۵۰ دوربین دیگر درحال نصب هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان تصریح کرد: نصب این دوربین‌های کنترل سرعت در محورهای استان می‌تواند زمینه‌ساز کنترل بهتر تردد و همچنین کاهش تصادفات و حوادث جاده‌ای باشد و به افزایش ایمنی در محورها نیز کمک کند.

بهرامی‌نیا در خصوص محل استقرار پایگاه‌های اورژانس و هلال احمر از سوی اداره‌کل راهداری و حمل نقل جاده‌ای خوزستان، بیان کرد: این اداره‌کل در راستای کاهش تلفات تصادفات جاده‌ای، محل استقرار پایگاه‌های اورژانس و هلال احمر در محورهای مواصلاتی استان را طی پنج سال اخیر پایش و مورد ارزیابی قرار داده است.

وی خاطر نشان کرد: طبق این پایش، پیشنهاد شده تا به منظور خدمات‌رسانی هرچه بهتر اورژانس و هلال احمر در مسیرهای ارتباطی، جابه‌جایی در برخی نقاط استقرار آن‌ها انجام شود.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار