شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۹۴۴۰
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹
نشست شورای سیاستگذاری هشتمین کنفرانس روابط عمومی های استان خوزستان به ریاست سعید رضوانی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان روز یکشنبه ۱۰ آذر ماه در محل سالن جلسات سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد.

شوشان: مدیرکل روابط عمومی استانداری در این نشست گفت: دوران فعلی با توجه به گسترش ابزارهای اجتماعی و شبکه های مجازی و پیدایش فضای غیر رسمی در اطلاع رسانی سخترین مقطع برای کار در حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی است.

رضوانی افزود: در نتیجه باید توجه مسئولان دستگاه‌های اجرایی را نسبت به این مهم بیش از پیش جلب نمود و استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی و حضور در شبکه های اجتماعی از سوی دستگاهها و ادارات دولتی بیش از پیش در دستور کار کار قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: امروزه روابط عمومی ها علاوه بر کار اطلاع رسانی در زمینه اطلاع یابی از موضوعات مختلف و همچنین رفع شبهه در خصوص تصمیمات و ایجاد زمینه گفتگوی اجتماعی میان شهروندان و مدیران مسئولیت ویژه و مهم دارند.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی خوزستان تصریح کرد: هشتمین کنفرانس روابط عمومی ها با موضوع مدیریت اطلاع رسانی و اقناع در بازسازی پسابحران و پیشگیری از مخاطرات بعدی و با حمایت منطقه آزاد اروند برگزار خواهد شد.

رضوانی اظهار داشت: استان خوزستان از لحاظ نیروی انسانی در حوزه خبر و اطلاع رسانی و روابط عمومی در سطح کشور از پتانسیل بالا و قابل قبولی برخوردار و خواستگاه روابط عمومی در کشور است و از این رو باید از این پتانسیل جهت تغییر رویکرد اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی با محوریت ارتباطات دوسویه میان مردم و مسئولان استفاده شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار