اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۹۵۷۲
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان:
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان با تأکید بر لزوم افزایش وحدت و همدلی برای برگزاری انتخاباتی پرشور، گفت: مسئولان مشارکت سیاسی مردم را افزایش دهند.
علی حسین حسین زاده پیش از ظهر امروز پنجشنبه در آیین تکریم و معارفه سرپرستان قدیم و جدید فرمانداری ویژه‌ شهرستان دزفول در سالن اجتماعات این فرمانداری، اظهار کرد: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از مهم‌ترین موضوعات پیش روی نظام است.

وی انتخابات را یکی از مؤلفه‌های مهم اقتدار نظام جمهوری اسلامی در حاکمیت مردم سالاری دینی عنوان کرد و افزود: جمهوری اسلامی ایران افتخار دارد که طی ۴ دهه با اجرای انتخابات سالم، مشروعیت و مقبولیت خود را از طریق مشارکت و حضور مردم در پای صندوق‌های رأی تکرار می کند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان تأکید کرد: وظیفه همه ما مسئولان، نخبگان، روحانیت‌ و همه اقشار مدیریتی و کارکنان نظام این است تا در راستای جذب و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تلاش و برنامه ریزی کنیم.

حسین زاده اضافه کرد: تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی و به دنبال آن  مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم جای انکار ندارد و همه نسبت به آن آگاه هستیم اما در این شرایط حساس همه ما باید وحدت، انسجام و همدلی پیشه کنیم.

وی تأکید کرد: مسئولان وظیفه و تکلیف دارند که مشارکت سیاسی مردم را ارتقا دهند تا یک‌بار دیگر وحدت و همدلی ملت ایران و بیعت آنها با نظام در پای صندوق‌های رأی به جهانیان نشان داده شود.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان یادآور شد: همه باید با وحدت و همدلی به سمت برگزاری یک انتخابات سالم، پرشور و با مشارکت حداکثری برای نشان دادن اقتدار و موفقیت نظام گام برداریم.

حسین زاده در ادامه در خصوص تغییرات رخ داده در فرمانداری دزفول و خرمشهر، توضیح داد: کوروش مودت فرماندار سابق خرمشهر سوابق متعددی در زمینهٔ آموزش و پرورش داشت که با توجه به مشکلات فراوان در حوزه آموزش و پرورش استان و رتبه‌های پایین استان در این حوزه، مودت به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان منصوب شد تا شاهد تغییرات و جهش‌های مثبت در این حوزه باشیم.

وی ادامه داد: از سویی با توجه به خالی‌ شدن جایگاه فرمانداری ویژه خرمشهر نیاز بود فردی برای این مسئولیت انتخاب شود که نسبت به روابط سیاسی و بین‌الملل آگاهی لازم داشته و متخصص علوم سیاسی باشد؛ چرا که در خرمشهر به دلیل شرایط خاص اقتصادی نیاز به ارتباط با کشورهای همسایه است و به همین دلیل با بررسی‌های صورت گرفته محمد حیدری را به این شهرستان منتقل کردیم.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان در خصوص دلایل انتخاب امید بن‌عباس به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه دزفول نیز گفت:  بن‌عباس کارمند وزارت کشور است و سابقه مدیرکلی امور اقتصادی استانداری خوزستان را بر عهده داشته که با توجه به ظرفیت‌های اقتصادی دزفول تصمیم بر این شد که از وی در کسوت فرمانداری این شهرستان استفاده کنیم.

حسین زاده در ادامه عنوان کرد: در زمینهٔ مسائل مربوط به توسعه و پیشرفت، نگاه ما باید تغییر یابد و با  محوریت توسعه انسانی به دنبال تحقق توسعه و پیشرفت باشیم؛ اگر در گذشته محوریت توسعه، سرمایه و امکانات بوده است، امروزه این محوریت در دنیا تغییر یافته و به سمت توسعه انسانی پیش رفته است؛ لذا باید به این محوریت توجه ویژه‌ای داشته باشیم تا از پیامدهای مثبت آن در جهت توسعه و پیشرفت استفاده کنیم.

در این آیین امید بن عباس به عنوان سرپرست جدید فرمانداری ویژه شهرستان دزفول معرفی شد و از زحمات محمد حیدری سرپرست سابق فرمانداری این شهرستان تقدیر به عمل آمد.

محمد حیدری نیز طی دو روز گذشته به عنوان فرماندار شهرستان خرمشهر منصوب و معارفه شد.
منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار