اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۹۵۸۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۰
آرزوی یکی دیگر از کودکان مبتلا به بیماری سرطان به همت موسسه فرهنگی و هنری پنجمین فصل قشنگ با پوشیدن لباس عروس صورتی در اهواز محقق شد.

شوشان: هدی رشیدی با اشاره به برآورده کردن آرزوی این کودک مبتلا به بیماری سرطان اظهار داشت : چهارصد و پنجاه و سومین آرزو متعلق به کودک هشت ساله ای با نام پرند بود که روز پنجشنبه به همت جمعی از خیران استان خوزستان محقق شد.

وی افزود: آرزوی پرند هشت ساله پوشیدن لباس عروس صورتی بود که برای رسیدن به این آرزو ماه ها انتظار می کشید .

مسئول موسسه فرهنگی و هنری پنجمین فصل قشنگ ادامه داد: شاید از میان تمامی کودکانی که آرزوی آنها برآورده شده است تاکنون این میزان ذوق و اشتیاق را مشاهده نکرده بودیم .

وی بیان کرد : بیش از ۳۰۰ نفر از شهروندان خوزستانی تنها از طریق اطلاع رسانی فضای مجازی در این جشن باشکوه شرکت کردند که این نشان از افزایش حس نوع دوستی در جامعه است.

رشیدی تصریح کرد: مهربانی در میان مردم خوزستان موج می‌زند و هر بار که چنین جشن هایی برگزار می‌شود با حضور سبز خود دل کودکان مبتلا به بیماری سرطان را شاد می کنند که شایسته تقدیر است .

مسئول موسسه فرهنگی و هنری پنجمین فصل قشنگ گفت: اعتقاد داریم تمامی افرادی که به میدان آرزو قدم می‌گذارند منتخبان خداوند هستند.

وی افزود: آرایشگاه، سفره عقد، آتش بازی ، گروه موسیقی، لباس عروس، تالار عروسی ، بادبادک آرایی ، جرثقیل برای بالا بردن جایگاه عروس و تمامی خدمات و پذیرایی به صورت رایگان انجام شده که جا دارد از تک‌تک این افراد خیر صمیمانه قدردانی کنیم.

رشیدی اظهار داشت : آرزوی بعدی ما متعلق به محمد امین است که قصد دارد به یک مداح حرفه ای تبدیل شود؛ اقدامات لازم در این زمینه نیز در حال انجام است.

وی بیان کرد : محمد امین ضمن این که به آرزوی خود می رسد ، برای آموزش مداحی او نیز هماهنگی لازم انجام خواهد شد.

آرزوی پیش از این در ۱۱ مهر ماه مربوط به آسیه دختر ۱۷ ساله خوزستانی بود که پس از مبارزه با سرطان و شکست این بیماری در میان جمعیت دوستدارانش از کتابش که همیشه آرزوی به چاپ رسیدنش را داشت رونمایی کرد.
منبع: ایرنا
comment
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
comment
comment
دادرس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۳
comment
0
0
comment براي اين عروس زيبا يك كلاه گيس مي گذاشتيد . مي دانستم خودم براش مي آوردم كه همه چيش زيباتر به نظر بياد . دست همه دست اندركاران درد نكنه .
اي كاش يك گروه يا يك كانالي بود هم اطلاع رساني بيشتر مي شد هم اگر خيري مي خواست كممك كنه بدون كجا مراجعه كنه .
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار