اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۹۷۵۸
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴
استاندار خوزستان گفت: حضور سردار سپهبد سلیمانی در کنار مردم این استان در زمان سختی‌ها باعث محبوبیت بیشتر او در بین خوزستانی‌ها شد.

شوشان: غلامرضا شریعتی با بیان اینکه سردار سلیمانی در ایام سیل همکاری‌های تنگاتنگی با دولت برای جلوگیری از بروز بیشتر خسارت‌ها وکنترل وضعیت داشت، گفت: در این بین ابومهدی المهندس نیز با بکارگیری نیروها و تجهیزات فنی و مهندسی حشدالشعبی، در این همراهی سهیم بود.

وی ادامه داد: حضور این ۲ شهید طی ایام سیل خوزستان، باعث دلگرمی نیروهای اجرایی و امدادی در استان شد و با همراهی‌هایی که صورت گرفت، بخش مهمی از کمک رسانی‌ها را بر عهده داشتند.

استاندار خوزستان به حضور سردار سلیمانی در بین مردم استان اشاره کرد و گفت: در روزهای سختی که خوزستان دچار بحران بود، وی در چندین نوبت بین مردم آمد و به همین دلیل این قهرمان ملی بیش از پیش برای خوزستانی‌ها محبوب است.

خدمات سردار سلیمانی فراموش نشدنی است

شریعتی با بیان اینکه راه و رسم این سردار قهرمان که محبوبیتی فراتر از مرزهای کشور داشته، ادامه دارد، گفت: خدمات سردار سلیمانی در منطقه برای جامعه اسلامی فراموش نشدنی است و به همین دلیل باید گفت که آمریکا با اقدامات جنایتکارانه خود مرتکب اشتباهی بزرگ شده است.

وی یادآور شد: قطعا شهادت مظلومانه حاج قاسم سلیمانی به بیداری هرچه بیشتر دنیای اسلام مبدل خواهد شد و راه او در محور مقاومت توسط جوانان انقلابی ادامه خواهد داشت.

استاندار خوزستان با تاکید بر مبارزه همه جانبه با استکبار جهانی ، افزود: در مسیر مبارزه با تروریسم بین الملل که در راس آن حکومت آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار دارد، دشمنان ملت ایران در امان نخواهند بود.

بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید. 

بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.

در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.

وزارت  امور خارجه هم با صدور بیانیه ای این اقدام تروریستی رژیم‌ آمریکا را محکوم کرد و نشست فوق العاده تشکیل داد. همچنین سفیر سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شدید ایران به آمریکا به وی اعلام شد.
منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار