تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۹۹۱۵
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
فرمانده انتظامی خوزستان از کشف ۵۱ کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش در شهرستان کارون و ۴۸هزارلیتر سوخت قاچاق در شهرستان هندیجان خبر داد.
وی اظهار داشت: در راستای اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده و مبارزه با عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت این دو سوداگر مرگ در یکی از مناطق شهرستان کارون مطلع شده و پس از شناسایی محل نگهداری مواد مخدر با همکاری ماموران انتظامی شهرستان کارون و هماهنگی مرجع قضایی، آنان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهمان  علاوه بر مواد مخدر یاد شده ، یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز نیز کشف کردند که پس از تشکیل پرونده به همراه متهمان تحویل مرجع قضایی دادند.

کشف ۴۸ هزار لیتر سوخت قاچاق در هندیجان

فرمانده انتظامی خوزستان همچنین با اشاره به کشف ۴۸ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان هندیجان ارزش این محموله را سه میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال عنوان کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عباس زاده اظهار داشت: در راستای برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی، ماموران پلیس آگاهی شهرستان هندیجان با کنترل محورهای مواصلاتی ۲ دستگاه خودروی نفتکش حامل سوخت گازوییل قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.

وی تصریح کرد: در این رابطه ۲ نفر دستگیر و تحویل مرجع قضایی داده شدند.

فرمانده انتظامی خوزستان با تاکید بر برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با قاچاق کالا و سرمایه های ملی، گفت: مبارزه با قاچاق از ماموریت های مهم و مستمر پلیس برای رشد و شکوفایی اقتصاد کشور است.
منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار