تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۹۹۴۰
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خبرداد:
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: برای سرمایه‌گذاری در نواحی صنعتی به مدت ۱۳ سال معافیت مالیاتی اعمال می‌شود.
شوشان: اخلاق محمدیان با اشاره به اینکه در ۹ ماه گذشته ۱۴ قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین در نواحی صنعتی استان منعقد شده است، اظهار کرد: تمامی واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی توسعه‌یافته به مدت ۷ سال و کمتر توسعه‌یافته ۱۳ سال از پرداخت مالیات معاف هستند.

وی با اشاره به فراهم بودن زیرساخت‌های لازم در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان افزود: با استقرار واحدهای تولیدی کوچک در نواحی صنعتی زمینه‌های ایجاد اشتغال و همچنین توسعه اقتصادی در سطح استان فراهم می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، محمدیان از جمله مزیت‌های استقرار واحدهای تولیدی در نواحی صنعتی را پرداخت ۱۰ درصد از کل مبلغ قرارداد به صورت نقدی، افزایش تعداد اقساط به ۱۶ قسط ۳ ماهه و تخفیف ۱۰۰ درصد مالیات به مدت ۱۳ سال برشمرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان با بیان اینکه در حال حاضر در ۲۱ ناحیه صنعتی استان واگذاری زمین انجام می‌شود، گفت: برای نخبگان، شرکت‌های دانش‌بنیان، مخترعین، سرمایه‌گذاران خارجی و موسسات خدمات عام المنفعه مطابق با دستورالعمل حق بهره‌برداری، سالانه تشویق‌هایی نیز در نظر گرفته می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار