شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۵۸۵۴
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۲

ائتلاف صدای زنان خوزستان با هدف حمایت از بانوان فرهیخته وبا تخصص وتجربه وشجاعت پا به میدان گذاشت ودر این  میان از بین  متخصصین هر دو عضو جامعه اعم از مرد وزن با اهداف ذکر شده تلاش خود را آغاز نمود شایان ذکر است که این ائتلاف بعلت ضیق وقت نتونست از میان تمام بانوان کاندیدای  قومیتهای خوزستانی ساکن  اهواز گلچین نماید. مضاف بر این موضوع این مجموعه هیچگونه مبلغ مادی از کاندیداها دریافت نمی نماید.

سلام و عرض ادب واحترام

بنده مهین سعیدی هستم  پژوهشگر آسیبهای اجتماعی و مدیر  کانون بانوان اقوام و عشایراستان خوزستان  و موسس و مدیر عامل موسسه ی استانی  پیشگیری از آسیبهای اجتماعی مهر گستر ریحانه هستم.و البته که این تشکل مردمی ربطی به هیچکدام از این موسسات ندارد به جز اینکه فعالیت در حوزه ی آسیبهای زنانه وشناخت آنها  باعث شکل گیری این تشکل شد.

صدای بانوان خوزستان تشکل مردمی است که بر پایه ی صدای زن صدای نیمی از جامعه است شکل گرفت.

این تشکل فراقومیتی و فرا نژادی و استانی است و امیدواریم که بتوانیم هرچه زودتر به یکی از اهداف تشکل که بسط آن در کل کشور است دست پیدا کنیم.

هدف تشکل ، به صحنه کشیدن تمامی بانوان و فعال کردن و استفاده از پتانسیل بلقوه ی جامعه ی بانوان برای توسعه و فرهیختگی هر چه بیشتر  وکاهش آسیبهای اجتماعی و بویژه حوزه ی بانوان است.کاهش آسیبهای حوزه ی بانوان قطعا ورود بانوان فرهیخته و فعال  و پرتلاش را می طلبد. 

با توجه به اینکه انتخابات در کشور عزیز ما ایران اسلامی عرصه ی تجلی دموکراسی اسلامی است، این موضوع مبارک به عنوان  نقطه ی آغازین حرکت جمعی و اعلام حضور در جامعه انتخاب شد.

خدارا شاکریم که این حرکت که نهال آغازینش در حدود ۱۸ ماه پیش با همیاری و همفکری جمعی از دوستان پایه گذاری شد امروز رشدی قابل توجه یافت و مورد اقبال عمومی واقع شد .

برادران بسیاری از این حرکت استقبال کرده و اعلام همراهی کردندواین یک مولفه ی خوش یمنی است که حکایت از روح همبستگی  و روشن بینی در جامعه  دارد.

برای داشتن جامعه ای توسعه یافته باید از تمام پتانسیل ها استفاده شود و در این راه بانوان می توانند پتانسیل مضاعفی را به جامعه تزریق کنند.

بنده از تمامی بانوان و آقایان  کاندیدا  هم استانیهای عزیزم عذر خواهی می کنم از بابت  محدودیتهایی مانند وقت اندک تا روز انتخابات و عدم دسترسی به تمامی کاندیداها نتوانستیم که در خدمت تمامی دوستان باشیم . 

البته که هدف غایی تشکل انتخابات نیست بلکه انتخابات ابزاری است برای رسیدن به هدف و آن فعالیت برای توسعه ی بنیادی و کاهش آسیبهای اجتماعی بویژه حوزه ی بانوان است. 

امیدوارم که در آینده ای نزدیک بتوانیم با تمامی فعالان دلسوز مدنی واجتماعی چه خانم و چه آقا دیدار و همفکری داشته باشیم تا بتوانیم برنامه ی جامعی برای کل استان بریزیم. 

دبیر کل تشکل مردمی 
مهین سعیدی
موسسین:
خانم آمنه ناصری 
خانم سمانه اکبری
مهین سعیدی
و جمعی از بانوان فعال اجتماعی


نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار