شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۲۶۶۵
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۱
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان با صدور پیامی به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار، فرارسیدن این روز را به فعالان خبر و رسانه تبریک گفت.

شوشان: متن پیام سعید رضوانی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جان نباشد جز خبر در آزمون
هر که را افزون خبر جانش فزون

۱۷ مردادماه، سالروز شهادت محمود صارمی و نامگذاری این روز مبارک به عنوان روز خبرنگار، بهترین فرصت برای یادآوری جایگاه و اهمیت عرصه رسانه برای عموم مردم و مسئولان و هم فرصتی مغتنم برای تکریم و تقدیر از فعالان و زحمت­کشان عرصه خبر و رسانه است.

خبرنگاران، سفیران قلم و گسترش‌دهندگان دانایی و آگاهی هستند که با سخت‌ترین شرایط و کمترین امکانات در شرایط سخت آب و هوایی و همچنین مشکلات معیشتی، در توسعه آگاهی عمومی در استان و کشور ایفای نقش می­‌کنند.

با شیوع ویروس کرونا در روزهای آغازین سال تاکنون در استان خوزستان، خبرنگاران و عکاسان رسانه‌ها با حضور موثر و میدانی دوشادوش مدافعان سلامت در مقابله با این بیماری نقش مهمی را ایفا می‌کنند و با به تصویر کشیدن و نگاشتن از خودگذشتگی‌های کادر درمان، اطلاع‌رسانی موارد بهداشتی و ایمنی در مقابل ویروس به ارتقاء سلامت جامعه کمک می‌نمایند.

در پایان باتوجه به شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا و عدم توفیق تبریک حضوری به عزیزان و سروران گرامی ضمن تبریک روز خبرنگار از خداوند متعال سلامتی و سربلندی اصحاب محترم رسانه و مطبوعات استان خوزستان را خواستارم.

سعید رضوانی
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار