اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۴۸۵۶۶
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۱
امروز فضای حاکم بر جبهه پیروان و اصولگرایان این است که در موضوع انتخابات شوراها ائتلاف کنیم و اتحاد داشته باشیم.
نایب رئیس جبهه پیروان گفت: امروز فضای حاکم بر جبهه پیروان و اصولگرایان این است که در موضوع انتخابات شوراها ائتلاف کنیم و اتحاد داشته باشیم.

اسدالله بادامچیان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در گفتگو با  مهر در پاسخ به سوالی درخصوص رویکردهای اصولگرایان برای انتخابات شوراها، اظهار کرد: موضوع انتخابات شوراها در جریان اصولگرایی مورد بحث و بررسی قرار دارد و نظر همه اصولگرایان نیز این است که با تفاهم کار کنیم تا یک شورای شهر قوی و بدوم جنجال و حاشیه داشته باشیم.

وی افزود: اداره شهر هم مانند اداره یک جامعه است و باید سیاست در آن دخیل باشد ولی نباید سیاست بازی های مرسوم در این موضوع نقش داشته باشد.

بادامچیان گفت: امروز فضای حاکم بر جبهه پیروان و اصولگرایان این است که در موضوع انتخابات شوراها ائتلاف کنیم و اتحاد داشته باشیم.

نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری نیز تاکید کرد: اصولگرایان هنوز به نقطه نهایی برای تصمیم گیری درخصوص انتخابات ۹۶ نرسیده اند اما حزب موتلفه برای انتخابات ریاست‌جمهوری یک نامزد موتلفه‌ای معرفی می‌کند و سپس در مرحله نهایی تصمیم لازم را در چارچوب مصالح جریان اصولگرایی خواهیم گرفت.


نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار