اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۴۴۹۷
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲
شوشان خرمشهر:به نظرمی رسد دولت دوازدهم راهی  پر چالش در پیش خواهد داشت؛ وظیفه همراهان و یاران دولت سنگین تر و سخت تر از قبل خواهد بود، تخریب ها و سیاه نمایی ها علیه دولت ادامه دارد و تمام کاستی ها را پس از بزرگنمایی به دولت نسبت داده می شود.
اما پاشنه آشیل دولت برخی مدیران ناهماهنگ هستند، کسانی که دل در گرو گفتمان اعتدالی نداشته و فقط تا زمانی دراتوبوس دولت سوارندکه دستی در ثروت  و پایی بر کرسی ریاست دارند و اگر روزی ازآن پیاده شوند، اولین گروهی خواهند بود که علیه عملکردش شمشیر از نیام برخواهند کشید؛ و بدتر از همه وجود مدیران ژله ای است که در همه ی شرایط و با همه ی جریان های سیاسی حالت پذیرند و با مدیریت های شلخته و کج دار و مریز که عنان مدیریت شان در دست دیگران است و خود مترسکی در قالب مدیرند، وجودشان سم مهلکی برای توسعه و پیشرفت کشورواستان خواهد بود. بدور از ادب سیاسی است که مدیری در راس امور دولت باشد و در تنگناها و در برابر هجمه ها علیه دولت سکوت اختیار کند و حتی در حمایت ازحامیان ودلسوزان تفکر اعتدالی کوتاهی کند ..
دولت تدبیر نیک بداند که اگر  از خود گذشتگی جوانان وهمراهان واقعی نبود ، هجمه های رقیب او را زمین گیر کرده بود، سربازانی جوان و مدیرانی بروز که برای تدوام برنامه ها و سیاست های دولت در صحنه رقابت انتخابات سنگ تمام گذاشتند. همچنین بدنه ی فرسوده و فشل برخی مدیریتها  بخصوص مدیران ارشد  استانها وبتبع آن  شهرستان ها که بااقدامات نسنجیده  باعث نارضایتی وبه حاشیه رفتن حامیان ودلسوزان ستادی تدبیروامید(رابطان بدنه مردم وتفکرات تدبیر وامید درشهرها  )شدند ، امری که بدوراز تدبیر است ودرشأن مدیریت اعتدالی نیست.
دولت اعتدال نیک می داند راهی سخت و پر چالش در پیش دارد و به یارانی باوفا و ثابت قدم نیازمند است. همراهانی حقیقی که در میدان های سخت و نفس گیر رقابتهای سیاسی بدون هیچگونه چشم داشت تا آخر پای عهدشان ایستادند .
امید که دولت تدبیروامید در ترمیم برخی  مدیریتها هرچه سریعتر تدبیری بیندیشد.

غلام عباس کاظمی – فعال اجتماعی

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار