شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۵۳۸۹
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه روز جمعه آخرین مهلت تزریق واکسن بالای ۸۰ ساله‌های خوزستانی است، گفت: برای دیگر گروه‌های سنی، از شنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه فراخوان تزریق واکسن صادر می‌شود.

دکتر فرهاد ابول‌نژادیان اظهار کرد: سالمندان بالای ۸۰ سال خوزستانی که تاکنون برای تزریق واکسن کرونا به مراکز بهداشت مراجعه نکرده‌اند، هرچه سریعتر با در دست داشتن کارت ملی به نزدیکترین مرکز یا پایگاه سلامت محل زندگی خود مراجعه کنند.

به گزارش شوشان به نقل از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، وی افزود: این افراد تا روز جمعه ۱۷ اردیبهشت فرصت دارند که با مراجعه به نزدیکترین مرکز بهداشتی، اقدام به تزریق واکسن کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بیان کرد: از فرزندان سالمندان بالای ۸۰ سال درخواست می‌شود افرادی که توانایی مراجعه ندارند را با خودرو به درب مراکز بهداشت برسانند تا کارشناسان بهداشت، واکسن را برای این عزیزان تزریق کنند.

وی افزود: با توجه به احتمال ایجاد تجمع در ساعات پایانی، از کلیه خانواده‌ها درخواست می‌شود به منظور حفظ سلامت سالمندان، هرچه سریعتر به مراکز بهداشت مراجعه کنند.

ابول‌نژادیان گفت: برای دیگر گروه‌های سنی، از شنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه فراخوان تزریق واکسن صادر می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار