شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۵۵۶۰
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۶
جمعی از اساتید دانشگاه شهید چمران اهواز با قراردادن یک بیانیه در اختیار ایسنا، خطاب به لئوناردو پادوانی فوتبالیست سابق تیم‌های فولاد و استقلال تهران به دلجویی از این ورزشکار آسیب دیده پرداخته‌اند.

در پی گفت‌وگوی ایسنا در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه با لئوناردو پادوانی بازیکن سابق تیم‌های فولاد و استقلال تهران که اکنون به دلیل ضایعه نخاعی ویلچرنشین است، این مصاحبه بازتاب وسیعی در سطح جامعه به ویژه قشر فرهیخته از جمله اساتید دانشگاه شهید چمران اهواز داشت که با ابتکار عباس امام عضو هیات علمی این دانشگاه، بیانیه‌ای به زبان انگلیسی و با ۵۳ امضا از اساتید دانشگاه شهید چمران اهواز، خطاب به این بازیکن برزیلی در اختیار ایسنا قرار داده شد.

در این بیانیه به تجلیل از عملکرد خوب پادوانی در زمان حضور در تیم‌های ایرانی پرداخته شده است و نکته محوری این بیانیه، تقویت روحیه پادوانی به دلیل عارضه نخاعی پیش آمده در زمان حضور او در استقلال تهران و بازی مقابل فولاد در اهواز در سال ۹۶ است.

این اساتید فرهیخته با چنین اقدامی امیدوارند در صورت تکرار چنین حوادث تلخی برای یک ورزشکار از جمله خارجی‌های شاغل در ایران، تیم‌های تحت قرارداد، بازیکن خود را تنها نگذارند و دلجویی از آن ورزشکار که از آن پس نیز زندگی سختی را تجربه خواهد کرد، فراموش نشود و این مهم به عنوان یک فرهنگ در دستور کار باشگاه‌های ورزشی باشد. این اساتید، دلجویی و مراقبت از ورزشکار در چنین شرایطی را بخشی از هویت ملی مذهبی ایرانیان می‌دانند.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار