اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۹۹۵۳
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵
نیک سرشت:
در نشست اعضای هیات مدیره خانه ی مطبوعات با دادستان محترم استان خوزستان ‌از مطالبه ی برحق پرسنل خدوم مرکز علمی کاربردی شهرداری اهواز مبنی بر تعیین تکلیف وضعیت استخدامی آنها، سخن به میان آوردیم.
شوشان ـ عبدالرحمن نیک سرشت:

در نشست اعضای هیات مدیره خانه ی مطبوعات با دادستان محترم استان خوزستان ‌از مطالبه ی برحق پرسنل خدوم مرکز علمی کاربردی شهرداری اهواز مبنی بر تعیین تکلیف وضعیت استخدامی آنها، بعنوان کسانی که برترین دستاوردهای کشوری را در بخش آموزش و پژوهش خلق نمودند سخن به میان آوردیم و بدین خاطر بود که از آن مقام محترم خواستار شدیم که در جهت پاسخگو کردن مسوولین به این مطالبه ورود نماید هر چند متاسفانه در این راستا، از سروری که انتظار نمی رفت از روی بی اطلاعی شنیدم که  این مرکز علمی کاربردی را به دست شکسته ای تشبیه نمود که بر گردن شهرداری اهواز وبال شده است در حالیکه، ارتقای سطح علمی_ کاربردی پرسنل و فرزندان آنها به مثابه عصایی در دست مدیریت شهری است که متولیان امر شایسته است به این نکته مثبت توجه فرمایند.
البته، ناگفته نماند که در استان خوزستان لااقل، در این چند دهه گذشته، ما دستان شکسته ی بسیاری دیدیم که بر گردن نحیف شهرداری اهواز وبال شدند ولی تا کنون ندیدیم که شورای شهری و یا شهرداری، همچنان اراده ای مبتنی بر وبال زدایی ها داشته باشند و در اوج ناباوری امروز این چنین حرف های دلسرد کننده ای را می شنویم. جل الخالق!
به هرحال، همانطور که در پایان دهه ی نود دیدیم بخشی از مردم به خاطر گرانی بنزین و تنش آبی دست به شورش زدند ولی نطام جمهوری اسلامی با این که در حصر تحریمی بسر می برد در نهایت خویشتنداری و متانت، قیمت بنزین را ثابت نگه داشته و یا با تخصیص بودجه های کلان و نصب آب شیرین کن ها از دریا نسبت به تنش آبی پاسخ مناسبی دادند و چنانچه دیدیم در یزد مردم چه استقبال با شکوهی از رئیس جمهور نمودند و یکی از دلایلی که مردم با شورش های بی سر و بی مطالبه، هیچگونه همراهی نکردند به خاطر این بود که نظام جمهوری اسلامی در هر دو شورش قبلی، حسن نیت خود را در مقام پاسخگویی نشان داده بود.
خب، امروز ما باید نسبت به اعتراض نجیبانه و بدون حرف و حدیث پرسنل خدوم مرکز علمی کاربردی شهرداری اهواز از دوجنبه ی مدیریتی  قابل تامل است و بهتر است مسوولین محترم تدبیر حکیمانه ای بنمایند. زیرا، وجه نخست آن اعتراض، جهت تعیین تکلیف استخدامی چه برای آینده پرسنل و چه برای آینده ی خود مرکز علمی کاربردی حائز اهمیت است و وجه دیگر آن همانا، در بی اجر نگذاشتن آن همه تلاش و فداکاری های صادقانه می باشد که در یک دهه گذشته از سوی آن پرسنل خدوم  انجام پذیرفته، پس جای آن دارد که با تشکر از شهردار محترم کلانشهر این توقع برآورده شود که هیچ کار خیری بدون پاداش نماند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار