شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۵۶۳۲۱
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۴
درگیری و حواشی در پرسپولیس به اوج خود رسید:
پورموسوی بهتر است با عملکرد خود توجه رسانه ها و اهالی فوتبال را جلب کند و نه با این قبیل حرف ها.

تصاویر خشونت آمیز از خونریزی در ورزشگاه غدیر«13+»

سرپرست تیم پرسپولیس سرمربی استقلال اهواز را مقصر اصلی اتفاقات اهواز می داند: پورموسوی بهتر است با عملکرد خود توجه رسانه ها و اهالی فوتبال را جلب کند و نه با این قبیل حرف ها.

در دیدار استقلال خوزستان و پرسپولیس اتفاقات تلخی رخ داد. سر تعدادی از هواداران شکست و تصاویر تلخی از ورزشگاه الغدیر مخابره شد.

اظهارات عجیب پیش از بازی پورموسوی که گفته بود همه ایران بسیج شده اند تا پرسپولیس را قهرمان کنند، نیز حسابی سرخ ها را شاکی کرده است.

 برانکو ایوانکوویچ روز گذشته حسابی به سرمربی استقلال خوزستان توپید و اعلام کرد پورموسوی حق نداشت شاگردان او را تحقیر و تلاش آنان را برای صدرنشینی زیر سوال ببرد.

محمود خوردبین در این خصوص گفت: «واقعیت امر این است که پورموسوی می خواست با انجام این مصاحبه و زیر سوال بردن صدرنشینی پرسپولیس خودش را مطرح کند. شما دیدید پس از آن که سرمربی استقلال خوزستان پیش از بازی این حرف را زد توجه رسانه ها به او جلب شد.»

وی افزود: «به نظر من مربی جوانی مثل سیروس پورموسوی بهتر است با عملکرد خود توجه رسانه ها و اهالی فوتبال را جلب کند و نه با این قبیل حرف ها؛ مثل عبدالله ویسی که با عملکردش در فوتبال ایران مطرح شد.»

چند روزی است بحث درباره مقصر اصلی اتفاقات ورزشگاه غدیر نیز مطرح است. وقتی خوردبین با این سوال روبرو شد، گفت: «فقط تماشاگران استقلال خوزستان مقصر نبودند. مقصر اصلی سنگ پرانی اهواز، پورموسوی سرمربی استقلال خوزستان بود چون او حرف هایی قبل از بازی زد که باعث ایجاد چنین فضایی شد.»
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار