شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۱۴۱۶
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴
در نشست شورای تامین دزفول با بزرگان قبایل؛
در نشست هم اندیشی سران عشایر، متنفذان، طوایف، سادات و بزرگان شهرستان دزفول با اعضای شورای تأمین در سالن جلسات سپاه که با هدف پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در ایام عید سعید فطر برگزار شد از قاسم منصور آل کثیر برای فعالیتشاهش در راه اندازی کمپین و تشویق مردم برای در خانه ماندن تجلیل شد.

شوشان: در این نشست از قاسم منصور آل کثیر فعال اجتماعی و خبرنگار خبرگزاری مهر خوزستان به دلیل راه‌اندازی یک کمپین کودکانه با عنوان #خلیک_بلبیت و اجرای مجازی گرگیعان با همراهی دوستانش که باعث ترویج فرهنگ ماندن در خانه در این ایام کرونایی شد، تجلیل صورت گرفت.

اجرای مجازی جشن میلاد امام حسن (ع) گرگیعان که همه ساله هزاران نفر آن را در کوچه و خیابان‌ها برگزار می‌کردند این بار به صورت مجازی اجرا و منجر به در خانه ماندن مردم شد.

در این کمپین کودکان با ضبط ویدئو از خودشان و انتشار از بزرگ‌ترها می‌خواهند که از خانه خارج نشوند و در خانه بمانند.

کمپین #خلیک_بل بیت (در خانه بمان) از ابتدای شیوع کرونا مورد استقبال بسیاری از مردم در نقاط مختلف خوزستان قرار گرفته است.


به گزارش شوشان؛ در این نشست از بزرگان قبایل و عشایر دزفول درخواست شد تا در امرِ پیشگیری از شیوع کرونا ویروس خصوصا در ایام عید سعید فطر همکاری لازم را داشته باشند. 

بزرگان قبایل نیز هر کدام طی مصاحبه هایی از مردم خواستند امسال عید را در خانه بمانند و از سلامتِ خود و دیگران حفاظت کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار